reklama

wszystkie mamusie

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez happymum20, 29 Październik 2012.

1. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

witam wszystkie mamy możemy pisać na dowolne tematy co was ciesz a co martwi, i o wszystkim o czym macie ochote:-):-):-):-):-)

2. marka1307

marka1307 mama aniołka Michałka

widze ze zalozylas nowy watek:) super:)

3. reklama
  4. happymum20

nowy wątek jest, dla wszystkich mam ale nikt postów nie dodaje:-(

5. kasia.natka

kasia.natka Fanka BB :)

CZY KTOŚ ZECHCE NAS WSPOMÓC GŁOSIKAMI... KONKURS TRWA JESZCZE TYDZIEŃ I JAKBY KAŻDY CODZIENNIE ODDAŁ NA NASZĄ HISTORIĘ TRZY GŁOSY TO MIELIBYŚMY OGROMNĄ SZANSĘ NA WYGRANĄ :) NIE TRZEBA SIĘ NIGDZIE LOGOWAĆ TYLKO WPISAĆ TRZY RAZY HASŁO I TAK CODZIENNIE DO 23. LISTOPADA
    BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDY GŁOS
    BebiKlub, Bebiko - Galeria

W DRUGIM KONKURSIE ZAGŁOSUJE SIĘ TYLKO RAZ ALE NAJPIERW TRZEBA ZAŁOŻYĆ KONTO NA STRONIE ROSSMANNA CO TRWA CHWILKĘ
    http://www.rossnet.pl/Konkursy/Galeria,1269,6115070,f53dc0d2-2d40-4e8e-8f4a-7d5a68217fd0

6. wierka

wierka Podwójnie szczesliwa mama

Hello mamusie:-):-)
    happymum zaraz rozkręcimy watek:tak:

Melduje się mamuśka dwóch chłopców:-p Jak się macie?

7. happymum20

Wierk moj zynek jest nieco mlodszy niz twoj Jamie, ma na imieDennis . Widze ze mieszkasz w anglii wiec zapraszam cie ma moj drugi watek “ polskie mamusie w anglii ” prosze napisz o sobie cos wiecej . Pracujesz?

8. wierka

happymum z początku po suwaczku myślałam ze Ty masz dwójkę,jednego się spodziewasz a drugi to Dennis i dopiero po chwili zajarzyłam,ze to nie ciąża tylko odliczasz dni do Denniska urodzin:-D

Ja jestem mama na pełny etat:tak: Chciałabym iść do pracy ale Jamie jest jeszcze zbyt mały,by oddać go do przedszkola,zresztą sama pewnie wiesz,jakie przedszkola są w UK drogie,wiec wole go wychowywać sama.Niemniej jednak kombinuje i planuje w miedzy czasie może jakiś kurs skończyć.

9. happymum20

wierka-ja z jednej strony chciałabym wrócić do pracy ale nie mam możliwości:/ Dzieci mam prawie dwoje bo codziennie przez około 9 godz. zajmuje się siostrzeńcem mojego P.

10. reklama
  11. wierka

happymum a Ty jesteś teraz na macierzyńskim,czy przestałaś pracować,by zająć sie Deniskiem?
    Ja tutaj nigdy nie pracowałam,a tylko przez to ze nie mam tu nikogo do pomocy.Kiedy są half termy w szkole,to nie miałabym z kim dzieci zostawić.Niani tez chyba nie ma sensu zatrudniać,skoro musiałabym jej zapłacić to co zarobie:-)
    Ech.. trzeba coś wymyślić i otworzyć własny biznes

12. happymum20

tak ja jestem ma macieżyńskim do 16 grudnia ale potem nie wracam do pracy bo też nie mam z kim małego zostawić ale brak mi kontaktu z ludźmi

Poleć forum