reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

dokladnie, co do tych kubełków, znam dużo dzieci co wolą i chcą tylko w takich, moze to kwestia tez tego, zemamy je woziły w foteliku na stelażu, choc to niezdrowe dla kręgosłupa, ale co zrobic jak maluch wyje w iebogłosy w gondoli itp.? :) sama mialam do czynienia ze spacerówkami quinny i te mogę polecic, zreszta nie tylko ja
 
reklama
mnie zdaza sie wozic dziecko w foteliku, ale bardziej mi sie wydaje ze w kubelkach wola jezdzic dzieci co dlugo w domu siedza w lezazkach , bujeczkach itp bo one sa tak wyprofilowane, w murze tez jest taki troche kubelek i jakos nie widze w tym nic zlego...
 
Chciałabym kupić nową spacerówkę, jednak nie potrafię znaleźć odpowiedniej dla siebie.. Może polecicie mi coś, co spełniało by moje "życzenia"? Otóż chciałabym, żeby:
- siedzisko było przekładane, ze względu na to, że czuje się bezpieczniej, kiedy córka jedzie przodem do mnie,
- siedzisko było rozkładane, dlatego, że malutka lubi jeszcze na spacerach dużo sypiać ;)
- spacerówka była stosunkowo nie za ciężka (bo jestem kobietą o drobnej posturze ;P)
- były porządne pasy, które utrzymają dziecko, które jeszcze nie do końca potrafi samodzielnie siedzieć,
- i chyba ostatnie moje "życzenie" aby buda, była na prawdę budą i chroniła dziecko przed słońcem czy wiatrem, a nie była tylko dla ozdoby..

Macie jakieś wózki które możecie polecić i będą spełniać moje (że tak powiem) 'wymagania'?
 
Mi sie wydaje, ze quinny ma naprawde fajne wozki- juz pomijam ich wyglad, ktory mi bardzo przypadl do gustu, ale ich waga i zwinnosc zaslugują na pochwałę :)
 
Jeżeli są tatuuj mamy, które korzystają ze spacerówek to może i mi doradzą. Mamy ciężki masywny wózek a potrzebujemy na wieś na wakacje lekki, rozkładający siedzisko do pozycji leżącej i żeby miał daszek. To w sumie moje wymogi. Mam jeszcze chwilę ale sama nie wiem co kupić.
 
i jak z jego prowadzeniem, bez przeszkód porusza sie na róznych nawierzchniach, szukam wózka który bedzie nie tylko dostosowany do miejskich ulic, ale tez na inne powierzchnie a zapp bardzo mi sie podoba, chociaż model moodd tez niczego sobie
 
reklama
U nas quinny, a dokladnie zapp, sprawdzal sie podczas podrozy, wycieczek, kiedy potrzebny jest lekki kompaktowy wozeczek, ktory mozna syzbko zlozyc i nie zajmuje zbyt duzo miejsca w bagazniku :)
 
Do góry