reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

Hej, O quinny zapp słyszłam dużo dobrych opinii, a najczęstszy negatyw to , że się nie rozkłada do leżącego.
Dużo dobrych opinii czytałam o tym wózku Spacerówka Petite Star Zia Stroller(Cardinal Red) (1539361525) - Aukcje internetowe Allegro i sama się nad nim zastanawiam.


Tych wóżeczków sporo jeździ i jest duży wybór wśród firm - najbardziej znane to chyba *WÓZEK 5 KOLOR ESPIRO MAGIC 3 SKLEP BOCIEK ZABRZE (1541048461) - Aukcje internetowe Allegro, Wózek Spacerowy Euro-Cart Lira 4 Kolekcja 2010!! (1545471686) - Aukcje internetowe Allegro. Zastanawiałam się swego czasu na tym wóziem ale jednak zdecydowałam się na maca questa.
 
reklama
Witam ;-)
Ja etap poszukiwania spacerówki mam juz za sobą :-)

znalazłam swoje marzenie - czyli spacerówke na wielkich kołach ważąca mniej niz 10kg ;-)

to moje marzenie Wyjątkowa spacerowka Mamas&Papas Mamu mu3 (1527673078) - Aukcje internetowe Allegro

mimo ze nie ma okienka w budce (zamierzam isc z budka do krawcowej i okienko zrobic ;-)) to ma ta zalete ze trzymajac 12 kg dziecko na rece jestem w stanie wtaszczyc wózek na I piętro druga reka ;-)
 
Cześć :-)

A czy używałyście Chicco Multiway albo Bebe Confort VIVA?

ja nie posiadam ale dobre opinie słyszałam o tym chicco
CHICCO WOZEK SPACEROWY LITE WAY +AKCESORIA GRATIS (1546928912) - Aukcje internetowe Allegro
jeśli chodzi o bebe confort to dobre opinie słyszałam tylko o loli

Hej, O quinny zapp słyszłam dużo dobrych opinii, a najczęstszy negatyw to , że się nie rozkłada do leżącego.
Dużo dobrych opinii czytałam o tym wózku Spacerówka Petite Star Zia Stroller(Cardinal Red) (1539361525) - Aukcje internetowe Allegro i sama się nad nim zastanawiam.

dzięki no to nie rozkładane siedzisko nie troche stresuje ale synek przecież już długo nie będzie spał na spacerach a w razie czego mam jeszcze buzza :):)

Tych wóżeczków sporo jeździ i jest duży wybór wśród firm - najbardziej znane to chyba *WÓZEK 5 KOLOR ESPIRO MAGIC 3 SKLEP BOCIEK ZABRZE (1541048461) - Aukcje internetowe Allegro, Wózek Spacerowy Euro-Cart Lira 4 Kolekcja 2010!! (1545471686) - Aukcje internetowe Allegro. Zastanawiałam się swego czasu na tym wóziem ale jednak zdecydowałam się na maca questa.

kurcze jakoś te "podróbki" zappa do mnie nie przemawiają
co do maclarena to też o nim myślałam ale chyba mam pecha do testowania tych wózków bo we wszystkiech koła na boki chodziły... :(

Witam ;-)
Ja etap poszukiwania spacerówki mam juz za sobą :-)

znalazłam swoje marzenie - czyli spacerówke na wielkich kołach ważąca mniej niz 10kg ;-)

to moje marzenie Wyjątkowa spacerowka Mamas&Papas Mamu mu3 (1527673078) - Aukcje internetowe Allegro

mimo ze nie ma okienka w budce (zamierzam isc z budka do krawcowej i okienko zrobic ;-)) to ma ta zalete ze trzymajac 12 kg dziecko na rece jestem w stanie wtaszczyc wózek na I piętro druga reka ;-)

kurcze ale duży ten wózeczek
z mamas & papas podoba mi się strasznie ten
http://www.mamasandpapas.com/product-urbo-mustard/103763200/type-i/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam questa już rok i kółeczka proste jak strzała :) Zresztą te wózki mają dożywotnią gwarancję, więc można śiało wymieniać. Widzisz, a ja z buzza nie byłam zadowolona i sprzedałam go jak moja córka miała niecałe 6 m-cy. Szkoda, ze taki szit za ciężką kasę sprzedają. Co do zappa to jednak brak rozkładanego siedziska go dyskwalifikuje, moja mała lubi sobie czasem uciąć komara na spacerze .
Ten x-lander z ostatniego linka - świetny!
 
Aga Ty kup w koncu jakas spacerowke bo niedlugo Igi przedstanie jezdzic w wozku:-) hehe

Gosia kupię kupie tylko ja strasznie niezdecydowana jestem ...

z mamas & papas podoba mi się strasznie ten
Urbo - Mustard - What's New - Mamas & Papas

ŚWIETNA !!!!

szkoda tylko ze tyle kosztuje :(

Ja też znalazłam już swój ideał.

Wózek dziecięcy XGO - X-lander


Duże wygodne siedzisko, a po złożeniu w parasolkę zajmuje bardzo mało miejsca, i leciutki nie całe 9kg.

koleżanka od nas z forum go ma i jest zadowolona w realu widziałam i w zasadzie wózeczek bez zarzutu :-)

Mam questa już rok i kółeczka proste jak strzała :) Zresztą te wózki mają dożywotnią gwarancję, więc można śiało wymieniać. Widzisz, a ja z buzza nie byłam zadowolona i sprzedałam go jak moja córka miała niecałe 6 m-cy. Szkoda, ze taki szit za ciężką kasę sprzedają. Co do zappa to jednak brak rozkładanego siedziska go dyskwalifikuje, moja mała lubi sobie czasem uciąć komara na spacerze .
Ten x-lander z ostatniego linka - świetny!

mi nie chodziło że kółka krzywe tylko że się telepią- może były niedokręcone nie wiem

natomiast z buzza jestem bardzo zadowolona namówiłam na niego dwie koleżanki i też im odpowiada ten wózeczek

no ale tak to już jest ile osób tyle opinii :-) no i dobrze przynajmniej jest różnorodnie :-):-)
 
reklama
Jaki masz kolor tego buzza?? Ja miałam capri :)

Co do maclarenów to zawsze mówiłam, ze takiego brzydactwa to ja nie chcę :D a jednak kupiłam, bo to jedyny wózek do którego moja córka biegła przez cały sklep by do niego wsiąść :D Przekonałam się, ze prostota jest praktyczna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry