reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

Jaki masz kolor tego buzza?? Ja miałam capri :)

Co do maclarenów to zawsze mówiłam, ze takiego brzydactwa to ja nie chcę :D a jednak kupiłam, bo to jedyny wózek do którego moja córka biegła przez cały sklep by do niego wsiąść :D Przekonałam się, ze prostota jest praktyczna.

raccoon :-)

a ty swojego buzza nie sprzedałaś może jakiejś listopadóweczce :-) ??

co do maclarenów to mnie też na kolana nie powalają z wyglądu ale ten jest nawet fajny:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: SPITFIRE spacerowy + śpiworek
 
reklama
Tak potwierdzam :)

Ale gie-oska też chyba do końca z niego nie była zadowolona. Przyznaj sie kochana co Ty teraz kupiłaś?? Miałaś tego speedziaka, teraz masz coś innego.

Ten mac bardzo ładny, ja mam takiego ale w innym "malowaniu" :D
 
Tak potwierdzam :)

Ale gie-oska też chyba do końca z niego nie była zadowolona. Przyznaj sie kochana co Ty teraz kupiłaś?? Miałaś tego speedziaka, teraz masz coś innego.

Ten mac bardzo ładny, ja mam takiego ale w innym "malowaniu" :D
fakt nie pasowaly mi za krotkie pasy bo Kacper bardzo ruchliwie siedzial w spacerowce..i troche ciezko mi sie z tym moim klockiem go prowadzilo;-) ale po jakims czasie od sprzedazy buzza znowu go chcialam ale z wiekszym siedziskiem ale M mi go wybil z glowy...a kupilam pliko zielone na czarnym stelazu rowniez na Kunickiego hehe:-) moze kojarzysz taka mloda dziewczyna go miala...i powiem Ci ze wozek jak dla mnie super:-) pcham dwojke z przedszkola i nie jest ciezko:-) no ale nie wiem czy na jesien nie skusze sie na maclarena volo czarno-limonkowy:-) juz mam zaklepanego w tym kolorze:-)
 


hahahaha tak właśnie Gosiu sobie poyślłam jak przeczytałam tego posta:-D:-D

fakt nie pasowaly mi za krotkie pasy bo Kacper bardzo ruchliwie siedzial w spacerowce..i troche ciezko mi sie z tym moim klockiem go prowadzilo;-) ale po jakims czasie od sprzedazy buzza znowu go chcialam ale z wiekszym siedziskiem ale M mi go wybil z glowy...a kupilam pliko zielone na czarnym stelazu rowniez na Kunickiego hehe:-) moze kojarzysz taka mloda dziewczyna go miala...i powiem Ci ze wozek jak dla mnie super:-) pcham dwojke z przedszkola i nie jest ciezko:-) no ale nie wiem czy na jesien nie skusze sie na maclarena volo czarno-limonkowy:-) juz mam zaklepanego w tym kolorze:-)

kurcze ty maniaczko wózkowa ale pewnie próbuj próbuj wszystkie które Tobie sie podobają jak masz okazję:-D:-D:-D:-D

ja kupiłam w końcu casualplay downtown i powiem że świetnie się nim jeździ tzn i tak wolę buzza ale jak na parasolkę to jest super łatwo się podbija nie "skacze" po krzywym chodniku i co najważniejsze jest meeeeeega szeroki

z tym że zapp jeszcze mi po głowie goni może będę jeszcze miała okazję o ile mój syn nie zrezygnuje z wózka bo ostatnio to różnie bywa :cool2:
 
hahahaha tak właśnie Gosiu sobie poyślłam jak przeczytałam tego posta:-D:-D



kurcze ty maniaczko wózkowa ale pewnie próbuj próbuj wszystkie które Tobie sie podobają jak masz okazję:-D:-D:-D:-D

ja kupiłam w końcu casualplay downtown i powiem że świetnie się nim jeździ tzn i tak wolę buzza ale jak na parasolkę to jest super łatwo się podbija nie "skacze" po krzywym chodniku i co najważniejsze jest meeeeeega szeroki

z tym że zapp jeszcze mi po głowie goni może będę jeszcze miała okazję o ile mój syn nie zrezygnuje z wózka bo ostatnio to różnie bywa :cool2:

Aga pokaz ten wozio:p nic sie nie przyznalas ze kupilas oj neladnie...jaki kolorek??w PL kupowalas??co do mnie to nie ma szans zeby wszystkie wozki ktore mi sie podobaja wyprobowac..M by mnie z chaty wypedzil poza tym juz cos nosem kreci ze wiecej wozkow nie bedzie...no ale ja nie mowie NIE hehe.. poza tym tj piszesz nie wiem ile jezcze K pojezdzi w wozku i tak juz woli chodzic niz jezdzic..
 
No nie , byłas w okolicy i nie wstąpiłaś??

Wózka nie kojarzę - ale w moim bloku??

może mojego jane gdzieś widziałaś przypadkiem??
 
No nie , byłas w okolicy i nie wstąpiłaś??

Wózka nie kojarzę - ale w moim bloku??

może mojego jane gdzieś widziałaś przypadkiem??

Ewelinko ja bylam tam z poltory mca temu i to bylo ok 13 wiec pewnie w pracy bylas i to nie bylo to Twoje osiedle tylko to na poczatku co blok stoi przy ulicy i na dole na rogu sa sklepy.(pierwsza w lewo od miasta to przeswit ulica) pewnie wiesz o ktorych blokach pisze:-) a jane nie widzialam Twojego:-( chyba ten co go ukradl nie bylby tak beszczelny i nie jezdzil tym wozkiem po Twoim osiedlu??
 
reklama
mi się podobają navingtona, ale mnie nie stać. Ja kupiłam sobie używaną spacerówkę X-Landera XA na NIE MA REKLAMOWANIA NA FORUM :-p Śliczna jest i lekka, często jeżdzę komunikacją miejską i ta spacerówka jest do tego idealna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry