reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

Czesc Dziewczynki:)Bardzo mi milo:)Ja rowniez rozgladam sie za spacerowka(juz od ponad miesiaca...;p) nie mam glowy do tego....Jakie kolka,ksztalt daszek ....czarna magia ,co tu wybrac??Myslalam ze moj wozek 2 w 1 bedzie mi sluzyl jako spacerowa a ta krowa ani w ta ani w ta skrecac dobrowolnie nie chce.Moje codzienne spacery nie obywaja sie bez ciaglych przeklenstw;p poczytam wasze komentarze moze mnie natchnie:)pozdrawiam
 
reklama
Z moich osobistych doświadczeń z różnymi wózkami wynika, że albo wózek jest niewielki i lekki co osiąga się między innymi poprzez zastosowanie lekkich nie pompowanych kół (czytaj spacerówka) albo wózek ma większe i cięższe koła i jest łatwiejszy w prowadzeniu. Obecnie uzywam maclarena techno xlr (którego wybrałam ze względu na największe koła wśród spacerówek) a i tak w zimę (kiedy jest śnieg lub błoto) albo w trudniejszym terenie trudno się go prowadzi - w porównaniu z wózkami wielofunkcyjnymi. Inne spacerówki sprawowały się jeszcze gorzej. Według mnie albo trzeba iść na kompromis i zdecydować jaki jest priorytet albo posiadać 2 wózki: jeden na trudne warunki i drugi mniejszy i lżejszy.
 
Witam wszystkie mamy mam pytanie, moja córeczka kończy w pazdzierniku roczek chciałam kupić jej spacerówke ale nie wiem jaka jest najlepsza, może któraś z mam mi podpowie.......:-)
 
Witam, jak Julia się urodziła kupiliśmy dla niej wózek głęboki z wkładem dla noworodków firmy nestor od 6miesiąca córeczka jezdzi, bez tego wkładu. chciałabym kupić jej spacerówkę która by była bezpieczna oraz wygodna dla Malutkiej. :-)
 
Myślę że w takiej cenie kupisz na prawde dobry wozek:) ja mam spacerówkę jedo i jestem z niej bardzo zadowolona, ale kupiłam ja jako 3w1. Wiem, ze mozna kupic ja takze osobno. Bardzo podobaja mi sie wozki x-landera, ale jako 3w1 mialy bardzo malą gondole i dlatego jej nie kupilismy.
 
reklama
Ja mam navingtona scoonera (w sumie też sie dziewczyna tutaj radziłam w sprawie wózka ;) wózek według mnie bardzo bezpieczny. Moje dziecko to nawet na chwile nie usiedzi na miejscu, ale z pasów się nie wypnie, a jak idzie przy wózku to sie może za pałąk trzymać. Jak wybierasz wózek to też dobrze wziąść pod uwagę to gdzie sie bedzie jeździc czy w mieście czy po podmiejskich wertepach. Scooner ma mniejsze kółka więc w mieście, w sklepie jak trzeba do autobusu wskoczyć to jest super. Ale jak będziesz gdzieś poza miasto jeździć to duże koła będą lepsze. Cena ja dałam 870 za nowy, więc jak na dobrą spacerówkę moim zdaniem przyzwoicie!
 
Do góry