reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
anusia_ch gratuluje drugiej corci .. mi lekarz powiedzial ze mozliwe ze tez bede miala corcie ale nie wiadomo tak jak pisalam wczesnije mialam z moim M. jechać do innego miasteczka radiolog ma tam super sprzet i powiedzial by na 100% ale jak sie okazlo dzisiaj musi jutro wieczorkiem prawdopodobnie jechac do niemiec do pracy ,, wkoncu kierownik jest im potrzebny .. wiec z 2 tyg go napewno nie bedzie wiec pojedziemy jak wroci :) jeszcze troszke musze poczekac buziaczki :*
 
To szkoda, wiem co to znaczy czekac.
My idziemy na usg w poniedzialek, mam nadzieje, ze sie dowiem czy to sorcia czy synek....
 
urazic mogłas lekarzy i połozne.
niedawno wyszłam ze szpitala i o dziwo tak jak wszyscy narzekali na nasz miejscowy szpital i połoznictwo, tak ja się tam czułam jak bym była w szpitalu w Leśnej Górze. fakt inne oddziały u nas nie zapewniaja tak sympatycznej opieki na jaka trafiłam
 
Hallo Mimimiu,

ja urodzilam w marcu mojego synka i mnie nie nacinali, tylko peklam i tak jest dobrze, bron Boze przed nacinaniem!!!!!! Moja polozna przed tym ustrzegala. Mieszkam w Niemczech i oni wogole nie nacinaja. Jezeli Ciebie natna to masz rane bardzo gleboka a jak pekniesz, to tylko powierzchownie. Zeby nie peknac, to trzeba juz dosc wczesnie krocze masowac i nacierac zwykla oliwa. Po porodzie moglam juz nastepnego dnia wstac. Zycze Tobie wszystkiego dobrego i sily podczas porodu!!
 
Gratulacje Anusia - no to mamy pierwszą kwietniową księżniczkę - pozdrawiam. Ja się dowiem dopiero 18 grudnia - to jeszcze trochę czasu i muszę się uzbroić w cierpliwość. Jest jeszcze warunek że maluch się odpowiednio ułoży i pokaże co tam skrywa ;-).
 
reklama
Anusia GRATULUJE DZIEWCZYNKI
Ja może sie dowiem tak na 100% (o ile wierzyć usg :-) ) 8 albo 12
grudnia :-) jak się dzidziuś oczywiście nie zawstydzi znowu :-)
 
Do góry