reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
Dziweczyny - co to wojna idzie??? Same chłopaki w brzuszkach. Czekamy na wieści o pierwszej księżniczce. Ja mam przeczucie na dziewczynkę, ale zobaczymy, tu już się wiele przeczuć nie sprawdziło.
 
dzisiaj ok 5 rano jak kladlam sie z mezem spac to dostalam takiego porzadnego kopa od synka az podskoczylam !!!!
mysle ze ten kopniak mial byc dla tatusia!!!!:tak:;-):-):-D
 
hej kochane coś mnie dawno nie bylo ale bylam troszke zalatana wiec znalazłam troszke czasu i postanowilam was odwiedzić wiec...
w czwartek bylam u lekarza i i mialam robione usg strasznie chcialam wiedzieć czy mam chlopca czy dziewczynke lekarz nie chcial mi mowić bo nie ma az tak dobrego sprzetu zeby w 19-20 tyg okreslic plec i nie chcial mi nic mowić ale wkoncu po dluzszym przyjzeniu sie i moich prozbach ,, powiedział ze wyglada mu na dziewczynke ale nie jest pewny ... mowi ze zadnego siusaczka nie widział ,, chyba ze gdzies sie sprytnie zawinał ... teraz jakoś na dniach jak tylko moj M. nie wyjezdzie do pracy to chcem jechac do innego miasteczka niedaleko mojego , w ktorym jest bardzo dobry radiolog i moze powiedziec pleć nawet w 14 tyg ciaży ma bardzo dobry sprzet wszystkie kobity z okolić do niego jezdza i nagrywa na płytke wiec tez sie jakoś wybiore za jakiś czas ,,,
Wszyscy mi mowili ze bede miala chlopca ,, pomimo ze ja bym chciala dziewczynke intuicja mi mowila ze jednak to bedzie chlopiec chyba ,,, wiecie ochota na kwaśne urody mi narazie nie zabiera wiec tez bylam nastawiona na chlopca ale moze bedzie u mnie tak jak u Ciebie koral ,, na odwrot :) wiec tak narazie nie zapeszajac mozliwe ze na 60%-70% bedziemy mieć na forum kwietnioweczek 2007 pierwsza dziewczynke :) a tak na 100% powiem wam jak pojade do tego radiologa co u mnie pod erduszkiem sie znajduje:) ale co by nie bylo bede tak samo mocno kochac :) pozdrawiam was wszystkie goroco i wasze malenstwa :*:*
 
niczka mi to samo lekarz ostatnio powiedział ,,, i rzeczywiscie wieczorkiem jak sie klade czuje takie coś bardzo delikatnego .....takie bulgotki jakby ale bardzo delikatne mam nadzieje ze juz za jakiś czas bede czuła coraz mocniej ... koral a tobie juz tych kopniaczkow zazdroszcze tez tak chcem hehe :) pozdrawiam
 
reklama
Młoda mamusiu czekam na wiadomości od Ciebie z niecierpliwością i również cie i Twoje maleństwo całuje:***
 
Do góry