reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

witam serdecznie

jestem w 19 tygodniu a pierwsze ruchy poczułam juz dwa tygodnie temu:) calkiem fajne uczucie:) sama zdziwilam sie ze to chyba za wczesnie, ale w jednej z "magicznych" książek przeczytalam ze u osób szczupłych pierwsze ruchy wuczuwalne sa bardzo wczesnie:) a ja jak narazie nie należe do grubasków:laugh2:
 
reklama
:-) Mam pytanko. Moj ksieciuniu dzis mnie zaskoczyl. Poprosze o diagnoze mamuski doswiadczone. Czytalm o czkawce dzieci w brzuszku i czyba dzis doswiadczylam. To byly takie miarowe podskoki. Tylko trwalo ok. 1 minuty. I zastanawiam sie czy to mogla byc ta czkawka, bo byla krotka, jak ja mam czkawke to sie mecze kilkanascie minut ;-) , czy u maluchow w brzuszku jest inaczej :confused: ?????
 
Niesamowite prawda?Ile to się musi napocić taka kruszyna by popchnąć taką ścianę...hihihi:-)
 
ja mam kolejna wizyte za 2 tygodnie bede wtedy w 20tygodniu-mam nadzieje ze bedzie sie juz dalo stwierdzic plec:-) trzymajcie kciumi zeby byla dzziewczynka!!!bardzo tego z mezulkiem pragniemy:tak: :tak:
 
Ja się może dowiem w piątek za tydzień co będzie...mam nadzieję że się wystawi do mamusi tym co trzeba hihihihihi a narazie mi obojętne kto to tam siedzi w gniazdku oby zdrowe!
 
SAMI dzieki za wsparcie!!!! Moja babcia mowi ze jak sie planuje dziewczynke to trzeba siekiere pod lozko wsadzic hihihiii:-D to symbolizuje niby brak jajek no bo siekierka je latwo obciac!!!! Ale kto w chwili uniesienia pamietal o siekierce:-D :-D :-D
 
A mnie dzis Pani doktor powiedziala, ze nawet juz czuje ruchu tylko, ze nie umiem ich rozpoznac i zebym wieczorem sie wsluchala w siebie itd. Wiec wrocialam do domu polozylam sie i tak lezalam w ciszy i ... faktycznie sa babelki!!! Hura!!! rzadko zdarza mi sie tak spokojnie lezec w ciszy, zawsze albo z mezem rozmawiam, albo telewizor gra albo muzyka...ciagle cos. Mysle, ze poprostu nie zwracalam na to uwagi wczesniej, na ruchy dzidzi. Nie skupialam sie na tym. fajnie!!
 
niczka gratuluje ruchow dzidzi !!!!!
wspaniale uczucie - prawda ?????????
mnie moj synek zawsze kopie jak cos zjem - wtedy klade sie i slucham !!!!
polecam rowniez !!!!
pozdrowionka:-D:-)
 
reklama
HEJ.
Ja niecierpliwie odliczam dni do usg-jeszcze 11 bo chciałabym juz usłyszec,że jest ok.
A no i jeszcze na dodatek po raz pierwszy idę z mężem, niech sobie zobaczy i poogląda tą naszą kruszynę:-) . Oczywiście będziemy się pytac o płec, ciekawe co z tego będzie:hmm:
 
Do góry