reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
Hej dziewczyny :-) no i znowu zmina zdania mojego lekarza, ale tym razem moje dziecko juz sie nie wstydzilo i pokazalo co mam miedzy nogami :-D , a wiec, bedziemy mieli SYNKA :-) . Lekarz dal mi na potwierdzenie foto ze zblizeniem slicznych jajeczek :laugh2: .
 
niczka to bedziemy czekac razem :) probne matury hm... nie najgorzej ,, osobiscie myslalam ze bedzie gorzej ,, ale chociaż tyle dobrego ze wyniki nie wychodza poza szkole :) ale nie mam co narzekac :)
a czujesz moze jakieś uklucia delikatne ?? bo ja tak ale ruchem tego nie moge nazwać czekamy wspolnie na pierwsze kopniaczki :) buziaczki :*
 
heja ja wczoraj bylam u kolezani w szpitalu ktora wlasnie urodzila:-) myszka wazy 4400 wiec kawal chlopca z niego i kolezance nie nacinali krocza i tez samo nie peklo poprostu polozna tak dobrze wymasowala macice ze obylo sie bez tego.Swieza mamusia jest bardzo zadowolona bo mowi ze jeszcze nigdy, (a ma za soba juz 2 porody z nacinaniem )tak szybko nie wrocila do formy.Zreszta ona miala fatalny porod bo nie miala wogole tych boli partych a serduszko malenstwa slablo nio i lekarze naciskajac na brzuch sami wypchneli Leonka:szok: no ale wszystko jest ok dzidzia zdrowa i mam tez a to najwazniejsze!!!
 
tak sobie mysle ze te naciecie krocza to nic takiego mnie najbardziej przeraza fakt ze nie zrobie lewatywy i upps cos sie wymsknie:szok: ponoc bez lewatywy lepiej przechodzi porod no ale jakos krepuje mnie fakt no...wiecie jaki? a jeszcze jak mezus bedzie przy porodzie to juz wogole spalilabym sie ze wstydu :no: MASAKRA
 
Szmina ja też chce lewatywe!!! Bo też niechce żeby mi sie coś wymsknęło :szok: :-D
A nacinania krocza się nie boje i nawet o tym nie myśle, wole mieć nacięte niż żeby mi pękło. Byle by mnie dobrze zszyli!!!
 
reklama
dzisiaj na usg widzialam na zywo jak moj synek sie porusza.jest tak zywy, ze az sie boje co bedzie potem:confused:.
kopal nogami, grozil raczkami ....da mi pozniej popalic :szok:
buziaczki
 
Do góry