reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko nt. porodu - położna, rodzinny, cesarka itp.

reklama
Widzę, że rośnie nam przewaga kwietniowych chłopców. Z tego co sie doczytałam to tylko u Rybki narazie dziewczynka.
Ciekawe jaki będzie wynik końcowy:-D .
 
Dziewczyny drogie.
a opiszcie mi jak wygląda brzuszek na dziewczynkę, a jak na chłopca bo ja usg to dopiero bede miala 5.grudnia to pewnie jeszcze nic nie bedzie widac:-( a tak to sobie chociaz brzuch pooglądam, a pózniej zobaczę czy się sprawdziło:-)
 
Witam:)
Miałam robiony USG w 19tygodniu ciazy , i ze wzgledu zakladow mojego mezulka a moja siorka postanowilismy ze nie bedziemy czekac z odkryciem co tam malenstwo chowa przed nami , maluszek zaslanial sie przez 20 minut az wkoncu ukazal sie nam siusiaczek :D hehe

A płeć dziecka mozna rozpoznac raczej w zaleznosci od wielkosci dziecka u kolezanki poiwedziano ze musi poczekac do 22 tygodnia ciazy:) mi powiedziano ze mam duzego dorodnego bobaska , zreszta nie dziwie sie u mnie w rodzinie rodza sie 4-5 kilogramowe bobaski ....a jesli chodzi o zabobony i stare metody sprawdzania co to bedzie to u mnie potwierdza sie odnosnie krztaltu brzuszka , mam w czubeczek hehe i wygladam jak by to byl juz 7 miesiac a jestem w 5 hehe , a co do jedzenia jem wszystko nie zwazajac czy to kwasne czy slodkie ;):-) :-D
 
Dziweczyny jestem przeszczęśliwa :-D :-D :-D moja dzidzia kopie mnie już coraz mocniej. Ruchy takie delikatne bardzo poczułam tak od 3 listopada - było to jakby takie delikatne pukanie i nie codziennie na początku - takie bąbelki. Ale od wtorku to moje maleństwo tak sie rozkopało, że już na 100% wiem, że sobie kopie i czuje już codziennie i mocniej, częściej w ciągu dnia niż na samym początku.
Szczególnie jak siedze i leże - ale to jest SUPER uczucie!!!! :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Ja od kilku dni czuję ruchy małego człowieczka...wspaniałe uczucie!Pierwsza moja ciąża...nie są to jeszcze mocne kopnięcia ale już czuję delikatne wypychanie a jestem w 19tc...coś niesamowitego!:-)
 
No własnie ja się tak niecierpliwiłam ale też już chyba czuję tz. jak leżę to tak jakby mi się coś obijało o ścianki mojego brzusia-to chyba moja dzidzia,co?
:-) :-) :-) :-D :-D :-D
 
Mona to napewno już twoja dzidzia daje znać o sobie :-) :tak: - mnie też na początku tylko tak leciutko pukała ale teraz już mocniej o wiele ale jeszcze tak żeby jakoś bardzo mocno to nie ale uczucie jest niesamowite :-D
 
reklama
No to super,niesamowite uczucie, wiecie potrafie tak rano leżec i czekac na te ruchy, chyba mogłabym tak cały dzień :-) .Te pierwsze to są chyba najcudowniejsze bo takie bardzo wyczekiwane:-D .
 
Do góry