reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

moonik - mój też miętoli choć nie za każdym razem :-D też nie raz się boję bo on delikatny nie jest, ale z drugiej strony jak go zaboli to przestanie :-)

a ja dziś po kąpieli zauważyłam ze coraz mniej włosów mi wychodzi (z głowy oczywiście:-)) no i zastanawiam się czy mam się cieszyć czy może mam ich już tak mało że nie ma co wypadać hehehehe :-D
 
reklama
Bansik - nie wiem za bardzo jak to u Twojego synka wygląda, ale wiem po swoim synku że ta skórka nie schodzi bo jest przyklejona i albo ją chirurg odkleja na siłę albo tak jak piszą dziewczyny - stopniowo w kąpieli się odciąga - to pewnie długo trwa
 
Edis a bylas u tego samego lekarza???

Szym tez czasami zakaszle......dzis chyba ze dwa razy ale to jest raczej ze zmeczenia bo jak sie ganiamy i on sie zmeczy to potem zakaszle....nie zawsze tak jest
 
reklama
Wiecie co tylko one jakos tak dziwnie wychodzą jak dla mnie nie po kolei,i np,dwójeczka na dole wyszłą już dawno a jest taka mała a na górze wyszła niedawno i jest większa dziwne :szok:no i nie wiem co teraz będzie się działo bo ona jest nie do zycia :-(
 
Do góry