reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Mnie mój dentysta powiedział ze fluor jest bardzo toksyczny i trujący dlatego dla tak małych dzieci są produkowane pasty bez fluoru, więc kupiłam ziajki "od pierwszego ząbka" ona nie zawiera fluoru w ogóle
 
reklama
kaczuszka zgadza się ja pamiętam że i z synem byliśmy na ostatniej w zasadzie wizycie u ortopedy własnie jak dziecko zacznie chodzić ale tutaj jest inaczej,chociaz na bilansie roczkowym sprawdzali jej wszystko bardzo dokładnie i niby oki więc może ja jakas lekko panikara jestem :baffled:
 
mój oszołom też biega, a jeść w ogóle nie chce, znów ma nowe zęby, a jak biorę go do jedzenia to się wyrywa, wywija, kopie, krzyczy, jak wcisnę mu chociaż trochę to pluje i tylko co chwile podłogę myję, a już było lepiej z jedzeniem przez kilka dni :baffled: mleko wypije przez sen, a na żywca ani mleka ani kakao :baffled:
 
Iwona7510 mój Kuba też jest leniwy albo się boi, bo też nie chodzi, od bardzo długiego czasu potrafi przejść max 5 kroczków i postępów brak, choć ostatnio myślałam, że coś się ruszy, a tu d**a :baffled:

gosia88 u na tak samo z mówieniem, mówił różne słowa, sylaby, a teraz mało co mówi, a papa też pokazywał, później nie pokazywał, a teraz znów robi papa, nie wiem o co chodzi, w ogóle panikuje, chociaż mama mówi, że nie mam powodu, ale dla mnie to są powody do paniki i to ogromne :dry::-)
 
my myjemy też ziają bez fluoru ale Kuba i tak pluje jak stary :-p więc nawet jakbym mu dała z fluorem to nic by mu się nie stało ;-)
 
Marlena - Kaczuszka ma Synka :-D
Kuba wczoraj ważony i mierzony 12,5 i 83... jak go mierzyłam sama chyba dodałam mu 2cm od siebie:-p w ogóle boję się, żeby ten mój wariat nie dostał jakiejś anemii przez to jego niejedzenie :baffled:
 
O a jednak jest ziajka bez fluoru:baffled:ja zamówiłam ta drugą(link wstawiałam)robiłam zakupy w aptece internetowej i wpisałam pasty bez fluoru to mi ziajki nie pokazało :confused:no nic będziemy mieli inną :tak:
 
reklama
Do góry