reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

U mnie to samo, od wczoraj, kupki luźnawe, zielonkawe o kwaśnym zapachu, ale i stan podgorączkowy miała - na bank idą jej zęby. Dziś już kupka była- zielona, ale goraczki nie ma.
 
reklama
a u nas w niedziele Kuba puscil pawika :D a pozniej mial rozwolnienie, dalam mu pol lyzeczki wegla w syropie i przeszlo, dobry jest jeszcze sok z jagod, ale taki prawdziwy, poza tym u nas to nie zeby, a zatrucie pokarmowe, tzn zeby moze i tez ida i swoje dolozyly, ale wiem ze zatrul sie jogurtem :/
 
Marlena ale masz chłopa, mam nadzieje ze go juz nie nosisz :) Fajnie, będzie kiedys z niego "byczek", ja lubie takich :p
A Majek zawsze taki wysoki był i mi w sumie przestała rosnąć, teraz taki średniaczek jest, ma 80cm wzrostu i waży dalej 10.5kg przez to wymiotowanie. Ale zauwazylam ze jej sie proporcje zmieniaja- ma coraz dłuższe rączki i nogi.
A tak a propo mierzenia, wasze dzieci mierzą juz na stojaco?? Bo Majka odkad sama chodzi czyli od 11miesieca jest wlasnie tak mierzona
 
marlena waga Alana jest powalajaca :D Kuba jest tego samego wzrostu ale wazy z 4kg mniej ;p

mi Kube tylko raz mierzyli ;| a tak to tylko waza, musze kupic miarke na sciane ;p
 
Julitka z waga ogolnie stoi w miejscu juz jakis czas.Nawet ja przed chwila zwazylam na elektorniznej domowej wadze i wyszlo mi ze schudla troche:/Teraz wazy ok. 11 kg Wzrost tez roznie jej mierza i ja roznie mierze.Mnie na stojaco wychodzi 83 cm.Ogolni kiedys byla taka pulchniutka i na 90tych centylach a teraz widze ze drobina sie robi wagowo.moze bedzie po mezu miala figure.On wysoki a szczuply.
 
reklama
Saro to u mnie Zośka identycznie jak Julitka 83 cm i 10800 a na ostatniej wizycie u ortopedy ten becwał stwierdził ze Zocha "utyta" może poliki ma pucołowate, ale bez przesady normalne dziecko, ubranka w większości na 80 lub 86 zależy od rodzaju ubrania i firmy
 
Do góry