reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Natalia zaszczepiona jakieś dwa tygodnie temu - darła się okropnie, po raz pierwszy tak się zachowywała na szczepieniu - już przy badaniu przez lekarza był płacz, a raczej nie płacz tylko bunt.

Nota bene - czy Wasze dzieci tez potrafią histeryzować wypróbowując granice Waszej cierpliwości - ostatnio darła się jakieś 15 minut z rzucaniem się po podłodze, bo nie dostała jogurtu zaraz przed kąpielą...

Waży 10,2 kg.
 
reklama
Hej dziewczyny tak dawno tu nie zaglądałam że hoho ;p mały pochłania kupe czasu istny diabeł...Waży cał 13600 i zaczynamy rozmiar 92;D normalnie już nianadążam za tym moim szkrabkiem hehe Pozdrowionka ;)
 
Wow, 13,6 kg? fiuuuuuu, jest co dzwigac. U nas na 15 mcy było 11,4 kg, jak dla mnie to już wielki ciężar jest. Choc jakis gruby nie jest, bo i wzrost i waga równo 75 centyl.
Eve, Justyna - zazdroscze filigranowych dziewczynek :)
 
Drugi dzien z jedną drzemką - wczoraj nie polozylam go drugi raz, bo mi się obudził po 2 h i wypadałaby druga drzemka o 17.30. To stwierdzilam, ze go przetrzymamy. hehe i usnął zraz po kąpieli w trakcie ubierania w pajaca, taki był wykonczony :D A dzis go polozylam pozniej i tez spi juz prawie 2 h. Do 19 spokojnie wytrzyma.
Zupelnie inaczej trzeba dzien planowac, jak dziecko spi tylko raz. Muszę sięprzestawić :)
 
Ewa - wow! 13,5kg! :-)
pewnie jedno z najcięższych naszych marcowych maluszków :-)

Jasiek waży pewnie teraz blisko 12kg.
Ale przyznam szczerze że w zasadzie wcale go już nie noszę...
Po schodach chodzi sam, na dworze też, do wóżka wchodzi sam, schodzi też sam.
Jak chce na ręce to się zniżam do niego, przytulam i pytam co chce, jak chce patrzeć co robi w kuchni to sadzam na krzesełku, itp...
w zasadzie podnoszenie go to tylko na chwilę, jak wyjąć z łóżeczka, położyć na przewijak, a tak jak coś od niego chcę to go wołam i przychodzi.
 
No no ladne "kloce" macie.Juli wazy lekko ponad 11 kg,nie wazylam ja ostatnio.Wizualnie bardzo sie wyciagnela w gore i zeszczuplala.Mysle ze jest na 50 centylu z waga i 90 ze wzrostem-tak chyba ostatnio mila jak patrzylam.Wysoka pewnie bedzie po mezu,ostatnio miala 81 cm.Je juz duzo lepiej ale nadal nie to co bylo.Uwioelbia jagody (a jaka ma slodko buzie umorusana po nich) i truskawki.Truskawek zjada po 12-14 sztuk takich duzych dziennie.
 
reklama
Dominika i pomyśleć, że jak Igor sie urodził to był taki malutki, bo był wcześniaczkiem. Wiem, bo leżałyśmy z Ewą na jednej sali i nasze dzieciaczki były na Intensywnej Opiece nad noworodkiem.
 
Do góry