reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
maniulka Kuba też stracił na wadze między lutym a kwietniem czy tam majem ale o wiele więcej i to przez alergię, a Twoja Marti może więcej się rusza, bardziej łobuzuje, 200 gram to raczej nie dużo ;]
 
Wiecie co, wlasnie widze, ze 2 tygodne temu pisalam o tych pierwszych kroczkach, a Tadek nadal zasuwa na czworakach :/ Co prawda dzisiaj ze swoim kółkiem na takiej rączce to zrobił nawet 10 kroków, ale to było wyjątkowe zdarzenie, bo zwykle zrobi 2-4 kroczki i na czworaki, bo tak mu szybciej. JA nie wiem, kiedy on się przestawi. Rehabilitantka stwierdzila, ze teraz to on juz jest kumaty i widzi, ze mu na czworaka siębardziej opłaca, bo jest szybciej u celu i dlatego nie chce mu sięchodzić, bo fizycznie to już mógłby biegać. Nawet niekiedy próbuje tańczyć i nie trzyma sięniczego (tak śmiesznie sprężynuje na nóżkach), ale jak ma ruszyć do przodu, to schodzi do parteru.
Chyba będziemy ostatnim marcowym dzieciakiem z tym chodzeniem.
 
Tak Moonik, moja Gabula też jeszcze nie chodzi. Jest rehabilitowana, niedawno dopiero zaczęła raczkować i nawet na nóżki nie jest chętna stawać:-( Nie martw się, Wam i tak już bliżej do samodzielnego tuptania:tak:
 
tak jak mówi maniulka jak zaczną chodzić to będziecie miały dość, teraz przynajmniej na spacerze macie spokój, bo nie uciekają Wam z wózka ;] mój Kuba dziś w sklepie prawie wyskoczył z tego sklepowego wózka ;] a kiedyś siedział grzecznie, bo nie umiał chodzić :)
 
reklama
zuza pierwsze kroki postawila jakoś w połowie kwietnia. chodzić za rączkę - jedną tak, że mnie tak naprawdę potrzebowała tylko prowizorycznie po 2 tygodniach. sama chodzić zaczęła miesiąc z dobrym przechodem później, także spokojnie:-)
 
Do góry