reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Oj Ewelcia a już myślałam :-)u nas zawsze jak juz jest sine to ząbek jest pod tym zasinieniem ale nic na pewno na dniach będzie;-)
A u nas dzisiaj już cos się rusza,jak Marti upadnie na brzuszek to nie wyje tylko walczy i pełza ale z tak mocno wyprostowanymi rękoma więc może zacznie normalnie raczkować bez tej wstrętnej nogi:-D
 
maniulka ja tez juz myslalam ze wstane rano zajrze do paszczy i bedzie piekna perelka wejde na forum i sie Wam pochwale a tu kiszka:-(
Mialam w planach napisac bardzo duzymi lieterami :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Maniulka- brawo dla małej :-):-):-)

Ewelcia - nie poddawaj się i zaglądaj - ząb może wyjść nawet po południu :tak::tak::tak:
 
A zapomnialam napisac, ze wczoraj bylismy u pediatry (hmmm, mlody zaszczepiony, nie wiem, czy to wlasciwe ze wzgledu na moją chorobę) i Tadzio waży całe 9,2 kg. Rozmiaru juz dlugo nie zmieniamy, ciągle 80. Ale widze, ze zmieniaja mu sie proporcje, bo jakos inaczej te ubranka na nim leżą.
 
No to cala nasza trójka chora, Tadzio ma goraczke i kaszle. Pojechalam do pedaitry i lekarka mi poweidziala, ze w oskrzelach i plucach nic nie slychac, ale kaszel ma okropny i mam go obserwowac, dawac syrop i zbijac gorączke. Jakby sie nie poprawialo to szpital:-(
 
reklama
Do góry