reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja też jeszcze karmię piersią. myślę że max do 1,5 roku maluszka będę karmić. Aczkolwiek podobnie jak Magdalenka czuję czasem, że malutka przedmiotowo mnie traktuje. Jak wracam z pracy, to mała domaga się piersi, najpierw się cieszyi od razu na łapki chce a potem męczy o pierś, nieważne czy właśnie zjadłą obiad czy nie ;) aczkolwiek sprawia mi radość radość mojej córki :)
 
reklama
maniulka spokojnie mój Miki też nie mówi nie wiadomo co mama tata baba i nie martwię się tym będzie dobrze.Mamy 8 ząbka i chyba idzie kieł gdzieś już was pytałam ale nie mogę znaleść wydaje mi się że małemu wychodzi kieł ale jak by ze środka dziąsła ma taką białą kropkę może u was było tak samo dajcie mi znać dzięki.
 
Gratki wszystkiem nowych ząbków:)
co do mowy to wiem że nasze dzieciaczki maja czas ale moja mała to całkiem milcząca mówi tylko papa jak robi,be be,ma ma,ta ta to tyle i nie wydaje zbyt duzo innych dziwięcznych "wyrazów"
 
Kurcze ,moja Marysia miała całą noc wysoką gorączkę,muszę iść do lekarza.Co jej zbiłam to za 3 godz. to samo.Dziewczyny a wy dajecie czopki ?Bo ja dawałam dzisiaj syrop ale mimo że jest dobry to Marysia strasznie go nie chce.
 
Iwonko-zdrowka dla Marys,my tez podziebione-obie.Kurde tyle mialam planow na ten tydzien i nie wiem czy wypala.Narazie chce byc zdrowa na srode.
 
ja czopków nie daję, bo się nie da :-) Kuba robi się siny, spina się, krzyczy, wrzeszczy, kopie, więc nie ma możliwości podania mu czopka, w żaden sposób...
 
iwona ja dawałam czopki zamiennie z syropkiem, nie było też za łatwo ale dało radę. NIe obciąża to jednak tak też zołądka jak syropki-tak nam pediatra radziła.
 
tak to prawda czopki są lepsze, bo szybciej się wchłaniają i nie przechodzą przez układ pokarmowy, my w sumie nie chorowaliśmy jeszcze, gorączki też jeszcze takiej wysokiej nie mieliśmy, wczoraj przez zęba mieliśmy 37 więc żadna to gorączka, żeby ją zbijać, ale kiedyś dawałam mu Viburcol N, jak miał kolkę i szalał, a niedawno jak chciałam mu dać bo cierpiał z bólu to nie dało rady.
 
reklama
Do góry