reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
No u mnie dość zawet jeździ w wózku, oczywiście wydając przy tym wiele róznym odgłosów, najszęściej takie jak samochód jedzie- bwrrr... ale ja już dojedziemy do parku to od razu chce wysiadać. a jak zobaczy psa to jest pisk radości i bieg za nim. Wszystkie dzieci na placu zabaw zaczepia, każdemy cześć podaje albo się przytula :) no i oczywiście jak ktpś coś je to on też chce :)
A buciki nosi raczej 22 ale to zależy wszystko od firmy :)
 
Dziewczyny już nie karmię jakoś tak samo poszło mały w nocy i tak dostawał butle bo karmić go co 2-3h to miałam dość jak byłam w pracy to też dostawał butle lub inne papu i nawet nie wiem kiedy okazało się że już ponad tydzień go nie karmiłam i nic mi nie jest cycusie normalne nie bolą a jak nacisnę to jest mleko ale nic z tego swój plan wykonałam rok małego karmiłam i jestem bardzo z tego zadowolona muszę tylko teraz uważać bo jak przestałam karmić Nikodema to mi się przytyło a ja chcę schudnąć.
Justyna jak tam twój guzek pod pacha zeszło mam nadzieję że jest ok
 
Miko w wózku jest grzeczny nie ma mowy o wychodzeniu z wózia bo jeszcze sam nie chodzi tylko troszkę za rękę a zaraz klęka bo chce raczkować więc nie ma co go wyciągać , a butki to też mamy 20-21
 
Justyna jak Twój zastój??poradziłaś sobie??
nie wiem co to mogło byc.. ja nie miałam tego..
Przestałam karmić-jak się nacisnie to mleko jest ale cycki luźne..

Kasiulka ja jestem na diecie (zdrowooo sie odżywiam) ,waga spadła 2,5 kg ale teraz stoi i nie wiem czy to nie od tego że organizm zauwazył ze już nie karmie. W każdym bądź razie mam nadzieję ze nie przytyję..
 
Ostatnia edycja:
wiecie co najprawdopodobniej odgniotłam pierś od stanika z fiszbinami - bo mówiłam że czasami przysypiam usypiając małaą i chyba tak po prostu... żadnego zastoju nie było. nie karmię już od poniedziałku - i u mnie było jak u Kasiulki - zero odstawiania - mała sama się odstawiła. chyba wczoraj zrobiła kmi awanturę i ogólnie przebiegło mi przez myśl żeby ją przystawić ale nie zrobiłam tego. jest ok, dzisiaj zamierzam W KOŃCU napić się martini:):):) do roku zabrakło mi w karmieniu tylko kilka dni ale to bez znaczenia, w końcu to nie była moja tylko Zuzki decyzja - z wagę nie sprawdzałam, ale mam nadzieję, że nie ruzy bo ciężko mi będzie zrzucac....:-S
 
reklama
buciki 19 są ciutkę za duże

Sara - moja Zuza jest taka sama - tyle że w wózku:-) i wyrywa się, żeby ją wyjąć.
mnie nie zasypia w wózku - babci tak. dziwne
 
Do góry