reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

reklama
Ja również jak koleżanka wyżej już w 17 Tc czułam lekkie uderzenia, teraz jestem 21tc i mały to dosłownie chyba ma ADHD bo kopie mnie przy każdej okazji, czasami się martwię że jest aż tak aktywny :( jak leżę to już w ogóle takie kopniaki dostaje że az mnie podrzuca, czy to normalne? Przed ciąża byłam dość szczupła, mój narzeczony twierdzi że to przez to że mało wody pije i dlatego tak czuję, bo lekarz powiedział że mam wody w Normie ale wolałby żeby było więcej (a ja nie cierpie pić wody) co myślicie? Czy jestem przewrazliwiona
 
Ja również jak koleżanka wyżej już w 17 Tc czułam lekkie uderzenia, teraz jestem 21tc i mały to dosłownie chyba ma ADHD bo kopie mnie przy każdej okazji, czasami się martwię że jest aż tak aktywny :( jak leżę to już w ogóle takie kopniaki dostaje że az mnie podrzuca, czy to normalne? Przed ciąża byłam dość szczupła, mój narzeczony twierdzi że to przez to że mało wody pije i dlatego tak czuję, bo lekarz powiedział że mam wody w Normie ale wolałby żeby było więcej (a ja nie cierpie pić wody) co myślicie? Czy jestem przewrazliwiona


Mi lekarka powiedziala ze czulam szybko bo wlasnie szczupla jestem i tez nieprzepadam za woda hehe pije ja zmusu....:hmm: bo pic trzeba.... ale nawet 1.5l dziennie niewypijam dopijam sie cherbatami....
 
Kazał pić mi 2,5l wody dziennie dla mnie to jak wypić cysterne.. Pije soki, herbaty ale do wody dalej nie mogę się przekonać, nawet z domowymi sokami, wolę jakieś 100% się napic a jak widzę sok jabłkowy to ślinka mi leci :p natomiast martwi mnie to że jak na 21 Tc mam dość mały brzuch :(
 
Kazał pić mi 2,5l wody dziennie dla mnie to jak wypić cysterne.. Pije soki, herbaty ale do wody dalej nie mogę się przekonać, nawet z domowymi sokami, wolę jakieś 100% się napic a jak widzę sok jabłkowy to ślinka mi leci :p natomiast martwi mnie to że jak na 21 Tc mam dość mały brzuch :(

Ja tez mam nieduzy i od poczatku ciazy przytylam 3kg niecale
z pierwsza corka do 6 msc waga mi stala w miejscu a po 6 msc przytylam ponad 20kg ... wynikiem byly megaa rozstepy..
 
Ja przed ciąża 56, teraz już 65:( a to dopiero 22tc, młody teraz tam kopie jak leżę na plecach że az mnie boli cały brzuch, nie wiem czy powinnam się martwić?
 
Hej dziewczyny, mam 24 tydzień więc ruchy oczywiście czuję - czasami jak młoda da po flakach to aż podskoczę! Ale mam czasami takie coś, że macica tuż pod pępkiem robi się twarda jak skała i czuję takie napieranie - stąd pytanie czy to dzidzia się tak rozpycha czy są to te skurcze Braxtona Hicksa? Czytałam o nich ale jakoś nie jestem pewna.
 
reklama
Hej dziewczyny, mam 24 tydzień więc ruchy oczywiście czuję - czasami jak młoda da po flakach to aż podskoczę! Ale mam czasami takie coś, że macica tuż pod pępkiem robi się twarda jak skała i czuję takie napieranie - stąd pytanie czy to dzidzia się tak rozpycha czy są to te skurcze Braxtona Hicksa? Czytałam o nich ale jakoś nie jestem pewna.
U mnie to dziecko się tak pcha. Jak je poprzepycham to ucieka i już nie napięty brzuch i nie boli
 
Do góry