reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Nie wiem czy bola ale moim zdaniem nie.Moja niunia tez miala plesniawki i tez mialam jej smarowac jezyk ale to nie bylo proste.Pozniej jak poszlismy do pediatry i jej powiedzialam ze malo smarowalam jezyczek a ona na to ze same przejda i tak sie stalo i wiecej juz ich nie bylo.
 
reklama
Mój mały miał dość niedawno pleśniawki i to bardzo dużo. Podobno bolą to coś jak u dorosłych Afta. Mój mały nie chciał mi nic kwaśnego pić i jeść przez te parę dni chyba go szczypało ale szybko mu przeszło na szczęście. Po trzech dniach wszystko wróciło do normy. Pędzlowałam mu z sześć razy Aphtinem w ciągu dnia i smarowałam nim sutki bo karmie małego piersią.
 
my chyba tez zaczelismy siac zabki .Caly dzien marudzenie i placz, straszny slinotok . Podalam malemu wkoncu apap i posmarowalam dziaselka zelikiem i wkoncu zasnol .spi juz ze 2,5 h co normlanie 30 min to max. Mam nadzieje ze potem bedzie juz latwiej z tymi zabkami.
 
Ilona a myślisz że dotrze wszędzie jak będę tylko brodawki smarowała
a nie nałyka sie tego za bardzo jak za dużo wezmę nie zaszkodzi
 
beata8422 pisze:
Ilona a myślisz że dotrze wszędzie jak będę tylko brodawki smarowała
a nie nałyka sie tego za bardzo jak za dużo wezmę nie zaszkodzi
Ja małemu i pędzlowałam w buzi i smarowałam brodawki. Tak mi lekarka poradziła. Bo jeśli tylko pędzlujesz a nie smarujesz brodawek to pleśniawki mu się spowrotem dostają do ust i to tak wkółko. Chyba, że za każdym razem przed podaniem cyca je umyjesz. Mojemu nic nie było, ale on ma już 11m-cy a twój skończył m-c to nie wiem. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry