reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

slonina, fuj, tez nie wyobrazam sobie synka z czyms takim w buzce, moje znajome babcie polecaja tez skorke od chleba, ale z tym trzeba ostroznie, zwlaszcza u malenkich dzieci, bo przeciez chleb zawiera gluten, - troche na tym punkcie jestem przewrazliwiona jako mama alergika - i wg dzisiejszej wiedzy przeciez "glutenowe" produkty podaje sie pow.10 m-ca zycia...
och jak by tu ulzyc tym naszym dzieciaczkom... a i moj syneczek rzadsze kupki i czesciej robil podczas ostatniego 'ataku", wczoraj mielismy troche spokoju, ciekawe na jak dlugo...
 
reklama
cześć,
u nas ząbków jeszcze nie widać. Przemko ślini się bardzo i paluszkami ciągle szuka ząbków, ale na razie bez rezultatów.
Martyna podobno jak dziecko się z zębami rodzi to będzie geniuszem ;)
A jak dbacie o ząbki waszych pociech?Gdzieś wyczytałam, że po każdym posiłku powinno się je przecierać wilgotnym gazikiem.
Pozdrawiam
Giza
 
No i ja tez o tej pielegnacji zabków wiele czytalam, zastanawiam sie tylko co w wypadku karmien nocnych - mam budzic dziecko i siebie i zeby po nocy szorowac ??? chyba to lekka przesada, co pisza...
 
Jak widzę temat na czasie - u nas dziś pierwszy ząbek pokazał swój mały biały koniuszek!!!!! Ale radość mieć Małego gryzaka w domu!!!!!!! Tylko płaczu jest więcej niż w normalne dni i śpi jakoś dziwnie, budzi sie co chwila...ach, bóle rodzenia pierwszych zębów ;D trudne to a z drugiej strony bardzo radosne- widać że Dzieciątko rośnie, usamodzielnia się..... Nie wiem czy mnie rozumiecie? Choć oczy opadają z niewyspania i ręce bolą od noszenia, to mimo wszystko serce się jakoś głupio z tego wszystkiego cieszy! A że nie można tego wyjaśnić słowami to przesyłam wam tylko dziki uśmiech na twarzy :laugh: :laugh: :laugh:
:laugh: :D :D :laugh: :D :laugh: :D
 
Dziewczyny przez jaki okres Wasze maleństwa robiły kupke zanim wyszedł ząbek? Pomóżcie mi mój mały już drugi tydzień robi kupki,ślini się,płacze, klepie się po głowie (chyba boli go głowa), a co dziwne normalnie je.Iwona
 
Iwonko ja ci niestety nie poradze, bo u nas ida, ida i wyjsc nie moga ;D a takie napady mamy juz od 3. m-ca, a zebów nie ma ( troche juz widac, ale pod dziaslami )

KiK no to gratulacje, chyba Cie rozumiem ;D ja tez czekam na te zebiska...
 
HEJ DOSWIADCZONE MAMUSIE - IDZIE U NAS 1 ZABEK I JOLANTKA MARUDNA - CHCIALABYM JEJ ULZYC - MOZE COS POLECICIE
POZDRAWIAM
BASIA
 
reklama
Do góry