reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybieramy szkołę rodzenia i szpital w Warszawie

Super to bardzo pocieszajace. Ciesze sie, że i tobie sie podobała :) I podoba mi się ta opcja z pierwsza faza proodu w domu. Nie słyszałam tego. To fajna sprawa. I masz gwarancje, że masz miejsce w tym szpitalu.

Gazelaczek a jak trzeba ćwiczyć? ...jesli to wogole da sie opisac.. :)
 
reklama
pomijajac standard jakim jest cwiczenie miesni kegla, polozna zaproponowala cos, co kiedys myslalam ze jest gadźetem z sex-shopu, hi hi
mam na mysli takie kulki na mięsnie krocza ;D :p
acha, i od 36 tygodnia mozna rozpoczac masaze krocza
gdzies widzialam taka strone gdzie byly podane techniki i olejki - bo to najlepiej z olejkami
tylko wczesniej nie wolno, bo to moze stymulowac poród!!!
 
no... cwiczy mięsnie ;) ;D

w sumie to nie wiem - kiedys to widzialam w jakiejs komedii, gdy dziewczyna biegla po schodach i jej wypadly i potem lataly na tych schodach, hi hi
no i mozna je kupic w pasazu na onecie, ale w dziale erotyka ;D
ale szczerze mowiąc nie bardzo wiec co z tym sie robi w praktyce...

ale znalazlam stronke, ktora obiecalam, o przygotowaniu krocza do porodu - masaże i aromaterapia oraz homeopatia:
http://umamy.homestead.com/porod.html

co o tym myslicie?
 
Gazeleczku, bardzo fajnie ze juz masz to z glowy, ja tez bede spokojniejsza jak wszytsko ustale i ta pierwsza faza w domu, super... a z tymi cwiczeniami to gdzies widzialam reklame specjalnego urzadzenia, takiej pompowanej pilki do rozciagania krocza, tez wolalabym tego uniknac, ale wiecie co nigdy nic nie wiadomo...
... moja znajoma rodzila pod koniec lutego na zleaznej, miala ustalone porod rodzinny, polozna, a ze wazyla 60 kg a dziecko 4 to zrobili jej cesarke .... wez tu czlowieku i planuj... :(
 
Witam wszystkie lipcowe mamy! Też jestem lipcóweczką(8 lipiec-ale kto to wie? ;)). Czytam was uważnie i im wiecej czytam, tym mniej wiem :-[! Już 3 razy zmieniałam szpital! Jak któryś sobie wybiorę to wejdę do was i poczytam takie rzeczy na jego temat, że znowu zostaje bez szpitala! :laugh:
Z tego co czytam zadna z was nie jej zainteresowana cesarką-wręcz b.niechetne. Nie bójcie się oni tak szybko i chętnie jej nie robią. Mam 4,5 letnią córkę i rodziłam ją siłami natury a wazyła 4,200 kg, więc było co rodzić!Fakt, że porozrywało mnie nie ziemsko i tydzień nie mogłam chodzić. Co tam chodzić, nie mogłam się bez bólu przekręcic na łóżku! więc tu Was w pełni popieram.Dłużej ale bez nacięcia. Też miałam podany dolorgan i wiecie co? Porodu prawie nie pamiętam...taki odlot.
Teraz jestem zdecydowana na znieczulenie zo i nic mnie od tego nie odwiedzie! Chcę choć jeden poród pamiętać! Ale poród, nie ból!
I nie wiem czy dobrze robię ale decyduję się na położną z "urzędu"-jak to określacie :D
Jak mi się coś jeszcze przypomni to do Was skrobnę!
Trzymajcie się brzuszków!
 
ja na razie nie mam upatrzonej poloznej, ale mam zamiar miec taka z urzedu, tzn w szpitalu w ktorym rodze sa dwi polozne, a jedna z nich prowadzi szkole rodzenia do ktorej mam zamiar chodzic wiec mysle ze jak ja poznam to bedzie inaczej
 
Dziewczyny jestem z "czerwcówek". ja wybrałam szpital na czerniakowskiej. Zrobiłam to dlatego,że nie odsyłają pacjenteki przede wszystkim mają III stopień referencyjności (najlepszy z możliwych). Co do słuszności wyboru utwierdziła mnie szkoła rodzenia do której chodzę. Położne bardzo sympatyczne i fachowe, podobnie lekarze. Sam szpital może nie jest za piękny ale przecież nie o to chodzi :) Pozdrawiam
 
Wam to dobrze! Ja juz drugą ciążę nie mogę uczęszczć do szkoły rodzenia,wiec nawet nie mam możliwości poznać położne ze szpitala. Teraz jestem na etapie Solca na razie ma najwięcej pozytywnych opinii ze wszystkich, które czytałam :laugh:.Ale do lipca jeszcze sporo czasu i pewnie jeszcze nie raz sie rozmysle ;D.
 
reklama
Gazelaczku moj wybor tez padl na Solec dlatego chcialam Cie prosic o mala podpowiedz. Czy wybralas szkole rodzenia wlasnie przy tym szpitalu? A co z polozna, czy jest to jedna z tych Pan ze strony internetowej szpitala?
 
Do góry