reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wybór moderatora

Patusia_87_1987

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Skoro są trzy chętne to faktycznie po co sonda. Jeśli zgłaszacie się, bo chcecie się tym zająć a nie robicie tego z przymusu to ja popieram Wasze kandydatury :-)

reklama

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
a tych 3 moderatorów to nie bedzie za dużo ? bo chyba aż tyle nie jest potrzebnych tak mi sie zdaje .. ale sama juz nie wiem.. zdecydujcie czy glosowanie czy zostają 3 os czy jak:D?

sosinka

Fanka BB :)
Miasto
Bielsko - Biała
Rozwiązania
0
Ja popieram również Wasze kandydatury. Olga niech będzie moderatorem i niech ma do pomocy Pieszczoszkę i Mambę, chyba że Wasza trójka uzna, że Was za dużo to może Olga sobie wybrać pomocnika, ewentualnie mozemy zrobić głosowanie aby wybrać pomocnika z tych 2 kandydatek :)

Olga RaQ

Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
ok mówicie że ja mam być? obiecuję że postaram się żeby był porządek :) tak z grubsza :) to która ze mną?

Olga RaQ

Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
pieszczoszka, czemu zrezygnowałaś..? jesteś pewna? możemy zrobić głosowanie między Tobą a Mambą albo w ogóle między nami trzema

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry