reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

reklama
Napewno się podziele opinią, ale szczerze powiem że nawet nie wiem kiedy będe go miała w domu :p Mam nadzieje że nie długo.Na szczęście mam gdzie go trzymać bo już jestem po remoncie pokoju dla malutkiej w którym stoi narazie szafa i fotel, a łóżeczko przyjedzie w tym tyg.
 
a ja mam dylemat co do wozka zastanawiam sie nad jedo fyn classic i x-landerem xa.gondola mi sie podoba z jedo a spacerowka z x-landera.nie wiem co wybrac. moze wy cos doradzicie?
 
My zdecydowaliśmy sie na wózek Jane Slalom Pro Reverse w kolorze J44 Molton Red ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: SLALOM PRO Reverse głęboko-spacerowy. Jest to wózek na pompowanych kołach, ma lekki stelaż i jest zwrotny. Posiada możliwość zamontowania siedziska spacerówki w obu kierunkach no i ma dużą gondolę - co jest ważne szczególnie zimą ;-) - poprzednio miałam Graco Quattro Tour Deluxe - gondola była cieplutka ale malutka (całe szczeście że moja córcią była kruszynką to się bez problemu mieściła chociaż niewątpliwym plusem była obszerna spacerówka ;-) ). Zależało mi równiez na bezproblemowym montażu na stelażu innych elementów wózka ( spacerówki , fotelika) bez konieczności dodatkowych adapterów. Pod uwage braliśmy jeszcze chiccco S3 przetestowany przez koleżankę ;-) oraz Peg Perego G3 Completo - jednak ostatecznie pomimo różnych opinii wybór padł na Jane - teraz tylko czekamy na maleństwo żeby go przetestować :-)
 
Ostatnia edycja:
poroniona84 bardzo ładnie się prezentje ten wózek, wcześniej go nie widziałam.Szary też bardzo ładny.Ja może jutro odbiore swój wózek już się doczekać nie mogę :)
 
hej dziewczyny, przepraszam, że tak się wtrącę. Chyba gdzieś tutaj pisałam wam o wózku tako jumper x, że polecam i chwalę. Odwołuję ;-/ gondola owszem, stelaż na 6tkę ale spacerówka.. PORAŻKA. Nie dość, że wąska jak nie wiem, to jeszcze jakoś tak dziwnie się układa materiał. Ostatnio wsadziłam mojego Filipa ubranego w ciepłą, grubą kurtkę i grube spodnie <musieliśmy wyjść z samego rana jak było bardzo zimno> i siedział jak sardynka ;-/ a gdzie do tego jeszcze koc albo śpiworek ;-/ dodam, że moje dziecko nie należy do większych dzieci, jest dość szczupły. W lato owszem, spacerówka się sprawdzi ale w zimę.. ODRADZAM :)
 
reklama
Ja zastanawiam się nad 3 wózkami.
Pierwszy typ. Wózek klasyczny Roan Marita.
2-Roan 4runner.
3-Espiro Vector Pro.
Może jest ktoś kto użytkuje któryś z tych wózków.
Jeśli chodzi o maritę to podobają mi się klasyki.
A co do pozostałych typów, to o wygode moją bardziej chodzi.
Test w sklepie to za mało bo nie przetestuje wózka tak jakbym chciała. Za dużo jest tych modeli.
Każdy poleca coś innego.
Moze ktoś ma zdanie na ten temat?
 
Do góry