reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka

Martya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Luty 2016
Postów
5 624
Witam, czy ktoś posiada wózek Wiejar Rider i może coś o nim powiedzieć? Praktycznie nie ma o nim opinii, a wpadł mi w oko gdy przeglądałam wózki na allegro.
 
reklama
RIDER-TECHNICZNE-3.jpg
 

Załączniki

  • RIDER-TECHNICZNE-3.jpg
    RIDER-TECHNICZNE-3.jpg
    71,3 KB · Wyświetleń: 8 238
Koleżanka posiada. Wyglada ładnie na żywo dość lekki no i spacerówka rozkłada się prawie na płasko ona jest zadowolona, tylko mocowanie fotelika, gondoli dość kiepskie ,ja mam 3tec ABC design i tu jest dużo lepsze.Ale ogólnie wózek ładny
 
Bardzo ladny, wizualnie :D bo podobaja mi sie wozki z bialymi stelazami, ale my raczej skusimy sie na quinny moodd, oczywiscie z bialym stelazem :) wozki quinny maja dobre opinie i chyba dlatego taki wybor + dozywotnia gwarancja duzym plusem
 
U mnie ostatecznie wybraliśmy Bebetto Torino ;) A quinny dla mnie to paskudztwo za kupę kasy... Zupełnie nie rozumiem fenomenu tych wózków.
 
Tez uwazam, ze Quinny ma swietny design :) A cena- hm, dobra jakosc swoje kosztuje, ale nie uwazam, zeby ceny tych wozkow byly jakies przesadzone..
 
reklama
Witam
Wózka nie polecam bardzo szybko odpadło koło.
Nie dość że jest drogi to jeszcze z producentem były problemy żeby szybko naprawić.
Zostałam oszukana bo część do mojego wózka miała zostać wysłana kurierem, jednak oszczędzają jak mogą i została wysłana zwykłym listem ekonomicznym. Na wyjazd zagraniczny zostałam bez wózka. Choć bardzo prosiłam żeby ta część szybko do mnie trafiła bo wyjeżdżamy na wakacje. Nie polecam tego producenta
 
reklama
Do góry