reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

faktycznie to jest bardzo ciekawe ale i tak dużo ciekawsze jest patrzenie jak się dzidzia rozwija ;D cieszę sie ze nie wracam do roboty i siedzę w domu z Lenką ;D a skoro planujemy piątke dzieci to szybko pewnie nie wrócę :D i to jest mój żywioł - dzieci i dom ;D

 
reklama
ja też nie narzekam na siedzenie w domu.... ale jednak z różnych przyczyn 4 maja wracam do pracy.... mam nadzieję że moi męszczyźni sobie sami poradzą ;D ;D ;D
 
Secasia ;D ;D ;Dwitam w klubie, ja też jestem biotechnologiem tylko ze nie chemikiem ale biologiem i z genetyką żyję w dość dobrych stosunkach, a badania o których wspomniałaś to super sprawa mnie to zawsze fascynowało:)
 
Ja w planach nie mam już drugiego dzidziusia, trochę smutne bo sama nie wyobrażam sobie życia bez mojej siostry. Może jako dzieci nie byłyśmy przyjaciółkami bo5 lat różnicy to była przepaść bez dna ale teraz obie mamy dzieci ona 3 letnią córkę. Pomagamy sobie wspieramy się. Przez telefon rozmawiamy codziennie. Joasia tego nie doświadczy :) i będzie rozpieszczona zwłaszcza przez rodziców :).
 
secasia mąż mi przypomniał co może pomóc w bliźniakach ;) trzeba co najjmniej przez 3 miesiące zanim zajdziesz w ciążę łykać kwas foliowy,oczywiście to nic nie gwarantuje ale na pewno zwiększa prawdopodobieństwo :) i faktycznie nawet gdzieś o tym czytałam :)
 
elusia a pracujesz w biotechnologii? Jak ja kończyłam studia to mało kto wiedział co to jest biotechnologia :D teraz juz jest lepiej...

karolinna dzięki!! od dzisiaj zaczynam jeść kwas foliowy ;D mam nadzieje że to źle nie wpłynie na Lenkę bo jeszcze ją karmie :D ale tak chce mocno mieć bliźniaki że mimo iż w mojej rodzinie (w liniii mamy) w każdym pokoleniu były to trzeba jakoś losowy pomóc ;D



Lenka była poświęcić palmę ;D
 

Załączniki

  • 22.jpg
    22.jpg
    89,4 KB · Wyświetleń: 71
Almetka a chciałabyś mieć bliźniaki? Ja bardzo ;D komu o tym mówie to wszyscy się pukają w czoło... nikt mnie nie rozumie :( nawet teraz kiedy Lenka już jest na świecie to chciałabym jeszcze bliźniaki :D i to w sumie już niedługo mogłabym je mieć, bo małe różnice wieku są OK (choć bardzo dużo roboty...)

 
reklama
Do góry