reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wydzielina w 26tc

angelika.zima5

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2020
Postów
138
Hej dziewczyny w środę byłam na badaniu u gin i mówił, że wszystko w porządku szyjka długa wszystko zamknięte. Później wieczorem po skorzystaniu z toalety zauważyłam taki gęstszy śluz bardziej zbity na drugi dzień też. Parę dni normalna wydzielina i dzisiaj po spacerze i powrocie do domu taka gęsta wydzielina taki glut nie dużo ale taka drobna kulka martwię się czy to nie czop śluzowy odpada po kawałku ale z drugiej strony w środę lekarz mówił,że wszystko jest zamknięte.Czy możliwe że to tylko taka gęsta wydzielina?
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety czop nie zawsze jest z krwią. Mi zaczął odchodzić w 23tc. W 25t6d odeszły wody. Jeśli boisz się, że to czop zrób zdjęcie i pokaż lekarzowi. Jedz na IP nie h sprawdza. Mnie badało 3 niezależnych lekarzy. Wszyscy sprawę zbagatelizowali. Jeden kazał leżeć plackiem, ale to nic nie dało niestety. Szyjką była długa, zamknięta, USG idealne, badania w normie, posiewy czyste. To zmyliło lekarzy i sprawilo, że zbagatelizowali problem. Mam w domu skrajnego wcześniaka, dlatego jeśli czujesz niepokój, a matka miewa intuicję idź i sprawdź byś nie miała sobie nic do zarzucenia. Przez to co przeszłam wolę nie bagatelizować takich wpisów jak twój. Gdyby lekarze zadziałali moje dziecko nie musiało tego przechodzić. Dzis byłaby piękna mądra...
Niestety czop nie zawsze jest z krwią. Mi zaczął odchodzić w 23tc. W 25t6d odeszły wody. Jeśli boisz się, że to czop zrób zdjęcie i pokaż lekarzowi. Jedz na IP nie h sprawdza. Mnie badało 3 niezależnych lekarzy. Wszyscy sprawę zbagatelizowali. Jeden kazał leżeć plackiem, ale to nic nie dało niestety. Szyjką była długa, zamknięta, USG idealne, badania w normie, posiewy czyste. To zmyliło lekarzy i sprawilo, że zbagatelizowali problem. Mam w domu skrajnego wcześniaka, dlatego jeśli czujesz niepokój, a matka miewa intuicję idź i sprawdź byś nie miała sobie nic do zarzucenia. Przez to co przeszłam wolę nie bagatelizować takich wpisów jak twój. Gdyby lekarze zadziałali moje dziecko nie musiało tego przechodzić. Dzis byłaby piękna mądra dziewczynka, bez problemów jakie mamy. Dlatego będę przestrzegać.
 
Rozwiązanie
Do góry