reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląd po porodzie.

Mój syn ma już prawie 4 latka a ja nadal nie mogę dojść do wcześniejszego wygladu.
Ćwiczycie ? Mi chodzi głowie o pośladki , miałam duże sterczące pośladki a teraz mam dwa zwisy :-(
1466074109-xffhy4.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Polecam cwiczenia z Mel B. Daj sobie szanse pocwiczyc chociazby 7dni z rzedu i sama zobaczysz. zazwyczaj one trwaja 10minut, wiecznajdziesz czas raczej. Uwierz mi, bo warto!
 
reklama
Ludzie mają takie tragedię, że się w głowie nie mieści. A Ty na swoje pośladki masz wpływ. Więc się nie użalaj, nie szukaj pocieszenia wstawiając zdjęcia do których nie można się przyczepić. Tylko weź się za ćwiczenia, bo masz na to wpływ.
 
Dziewczyny tylko nie szalejcie z jakimiś ciężkimi ćwiczeniami zaraz po porodzie, spacer i pilates! Dajcie swojemu ciału czas na regenerację po ciąży! Niech wszystko wróci na swoje miejsce bo później mogą być tylko problemy z brzuchem, który dziwnie wygląda. I chyba pasy nie są konieczne....zdrowy rozsądek najważniejszy!:)
 
Przy swoim wymagającym synku i dwóch przeprowadzkach nie miałam czasu na uzalanie się nad swoim cialem.Podziwiam, że jeszcze masz czas by strzelać fote pupy i biadolic☺ja co wieczór padam na twarz, ćwicz przy Maluchu mój się zaciesza kiedy biegam po domu i skacze co prawda nie w ramach ćwiczeń tylko sprzatajac jak wariat i nie ma nic lepszego niż ten uśmiech. W taki sposób schudłam niezamierzenie więcej niż przy diecie do slubu☺
 
reklama
Do góry