reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląd po porodzie.

reklama
Kasia to zapisz się na siłkę - musisz porobić przysiady z obciążeniem i uwierz mi - poczujesz roznice! :D Sama po sobie widze, ze to jest jedno z tych cwiczen, ktore kazdemu na pewno pomoga na posladki ;) tyłek beyonce gwarantowany ;)
 
Przysiady z obciążeniem ! :) Turbo spalanie też jest dobre, ale na pewno przy tym też schudniesz .. a tobie zalezy na zrobieniu posladkow.. To moze tez cwiczenia na posladki od Mel B ;)
 
Po ciąży i tak dobrze się prezentujesz, ja byłam przed ciążą bardzo szczupła a teraz mija 1.5 roku od porodu zostało mi 10 kg rozciagnieta skóra na brzuchu, rozstępy i zylaki[emoji52]żyć nie umierac[emoji4]czuję się zapuszczona, no ale cóż zakrywam wszystkie niedoskonałości i się żyje [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No i brawo. Ja schudłam po 2 ciążach do wagi początkowej ale skóra została, mega rozstepy. Została mi jedynie operacja plastyczna. Ale szczerze? Nie spędza mi to snu z powiek. Mąż nie narzeka, nigdy nie skomentował mojego wyglądu negatywnie. Zresztą on tez przytyl trochę od kiedy się poznalismy. Najważniejsze to się kochać i szanowac. Wydaje mi się ze przywiazuje się za duża wagę do wyglądu i dąży do jakiegoś wymyślonego idealu, którego nie ma. Miałam tak jako nastolatka, ale na szczęście dawno się wyleczylam z kompleksow.
 
Ciało po ciąży się zmienia. Tylko nieliczne są takimi szczęściarami, że co najwyżej większy biust im zostaje. Ze mną moja Mała obeszła się w miarę łagodnie. Trochę rozstępów zostało, ale pewnie przez to, że oszczędzałam na oliwkach. Ty też możesz być dumna ze ze swojego ciała. Chcesz podnieść pośladki, to rób przysiady. Kilka razy dziennie wykonaj po kilka, nie musisz się przemęczać. I pomyśl o tych kobietach, u których ciążowe kilogramy zagościły już na dobre.
 
Ja niedlugo rodze i juz sie tym martwie i nie daje mi spokoju jak bedzie wygladac moje cialo a szczegolnie brzuszek po porodzie...(przytylam juz 16kg ) od samego poczatku bede walczyc z waga i oponka ;) moze polecicie mi drogie mamuski jakis fajny/dobry pas poporodowy (jesli jest taki temat to prosze o przeniesienie ;) ) Wiele moich znajomych ktore rodzily polecaja pas firmy Pani Teresa (na rzep)
 
Ja rozumiem, że dla kobiety wygląd jest ważną rzeczą- dla mnie też, ale nie popadajmy w paranoję... Będąc w ciąży trzeba się liczyć z tym, że ciało może się diametralnie zmienić. Jest wiele kobiet, które wyglądają 100 razy gorzej od Ciebie autorko i się nie załamują bo wiedzą, że dostały za to najlepsze wynagrodzenie w postaci dzieciątka ;)
 
reklama
Do góry