reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykres temperatury- intepretacja

reklama
Od marca staramy się z partnerem o drugie dziecko. Po odstawieniu antykoncepcji byłam u lekarza. Stwierdził, że jajniki "śpią", nic się tam nie działo. Zdecydowałam o zakończeniu kp w 15mc, po 5 tyg dostałam pierwszej miesiączki. U Ciebie pewnie też kp blokuje owulację.
 
No to zakładając, że teraz faza lutealna trwa tyle samo to już powinnaś dostać okres. Ja i tak proponuje wizytę u lekarza, żeby sprawdził czy ta owulacja w ogóle u Ciebie wystąpiła.
Dzisiaj dostałam miesiączki. Temperatura też powoli zaczęła się obniżać. Od owulacji, która była 9-10.09 mija dzisiaj jakieś 17-18 dni.
Taka długa faza luetalna jest normalna?
Można na jej podstawie określić kolejną owulację, czy nie za bardzo?
 
Dzisiaj dostałam miesiączki. Temperatura też powoli zaczęła się obniżać. Od owulacji, która była 9-10.09 mija dzisiaj jakieś 17-18 dni.
Taka długa faza luetalna jest normalna?
Można na jej podstawie określić kolejną owulację, czy nie za bardzo?
A jak liczyłaś ta fazę? Od pierwszej wyższej temperatury minimum 0,2 nad linią podstawową?
 
Tak wygląda wykres od tego 12.09 do dzisiaj.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230928_143521_OvuView.jpg
    Screenshot_20230928_143521_OvuView.jpg
    150,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry