reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
7
Proszę o interpretacje wyniku nie wiem czy sugerować się wynikiem laboratorium czy ogólna norma ze ciąża jest powyżej 5 dodaje zdjęcie. Dodam że jeden test wyszedł z 2 dwoma kreskami z tym ze jedna słaba a drugi negatywny i nie wiem co robic norma laboratorium to ze ciąża zaczyna się od 65 a mój wynik 13.61
 

Załączniki

  • 20181129_143835.jpg
    20181129_143835.jpg
    620 KB · Wyświetleń: 251
reklama
Proszę o interpretacje wyniku nie wiem czy sugerować się wynikiem laboratorium czy ogólna norma ze ciąża jest powyżej 5 dodaje zdjęcie. Dodam że jeden test wyszedł z 2 dwoma kreskami z tym ze jedna słaba a drugi negatywny i nie wiem co robic norma laboratorium to ze ciąża zaczyna się od 65 a mój wynik 13.61
Jak na ten dc to juz ladny wynik i mysle ze najlepiej jak powtorzysz po 48h zeby sprawdzić przyrost [emoji6]
 
dziwne normy maja.
przecież zanim dojdzie do 65 to spokojnie ładnych parę dni, a pisze ze skala od 1 tygodnia :) jak dla mnie ciąża.
parę dni i podskoczy :)
 
reklama
Do góry