reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Annie1230

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2019
Postów
40
Hej dziewczyny :) otrzymałam dziś wynik bety - wynosi 480,5. Ostatnią miesiączkę miałam 18.05-21.05, cykle trwają u mnie 33 dni. W 21 dniu cyklu wieczorem zrobiłam test i wyszedł pozytywny (trochę wcześnie jak na tak długie cykle?!)
Proszę o pomoc jak policzyć, który to jest tydzień :) liczyć od dnia ostatniej miesiączki? W sobotę będę powtarzać betę:)
3886402E-4EBA-4C23-BBA4-92F55EB77CD8.jpeg
 
reklama
Może być i w sobotę będziesz widział czy jest prawidłowy przyrost... wiek ciąży liczysz od pierwszego dnia od ostatniej miesiaczki... A beta pokazuje mniej więcej faktyczny tydzień ciąży... tzn mniej więcej od zaplodnienia
 
reklama
Do góry