reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Kamusia1812

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2023
Postów
23
Hej,
Jak interpretować wyniki beta 140,90?
W poprzedniej ciąży 2 dni przed spodziewaną miesiączką miałam 560 a teraz taka niska a już kilka dni po terminie miesiączki...
W sobotę powtórzę betę, ale się martwię tak niskim wynikiem.
 
reklama
Czy myślicie, że z takim wynikiem może okazać się, że jednak nie jestem w ciąży?
Pojedynczy wynik powyżej 5 świadczy tylko o ciąży. Po przyroście (lub jego braku) można dopiero coś więcej powiedzieć. To, że jest mniejszy czy większy danego dnia cyklu kompletnie nic nie znaczy, bo tak jak wyżej - owulacja i zagnieżdżenie mogły być później. Cykl cyklowi nierówny, ciąża również. ;)
Trzymam kciuki.
 
Ja dwa tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki miałam 186, beta dwa dni później już 600. Okazało się że owulację miałam po prostu o wiele później. Trzeba zbadać przyrost, a do tego czasu się nie przejmuj.
 
Cześć dziewczyny prosze powiedzcie mi jak to interpretować dokładniej, jutro idę znowu powtórzyć, betę robiłam wczoraj czyli 29.06.2023, okresu nie mam 4 dni lecz wcześniej robiłam testy i wyszła lekka kreska potem na kolejnym teście trochę ciemniejsza. Wstawiam skrina z wyniku badań
116FF84F-515F-42AF-99C1-A2A8CDF3A9D6.jpeg
 
reklama
Do góry