reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Dołączył(a)
13 Grudzień 2023
Postów
1
Witam , otrzymałam taki wynik i nie wiem za bardzo jak to odczytać czy ktoś mi wyjaśni czy to ciąża i jaki mniej więcej tydz z tych widełek z laboratorium?😜🙈bo ciężko mi się połapać
 

Załączniki

  • IMG_20231213_102540.jpg
    IMG_20231213_102540.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 462
Ostatnia edycja:
reklama
Witam , otrzymałam taki wynik i nie wiem za bardzo jak to odczytać czy ktoś mi wyjaśni czy to ciąża i który tydz jeśli tak ?
To ciąża, tydzień może ustalić lekarz na podstawie USG. Wyniki nie pozwalają na to bo po prostu jest to niemożliwe. Prędzej obliczysz na podstawie ostatniej miesiączki który to może być tydzień.
 
Tak to ciaza, natomiast beta nie służy do określania tygodnia :) od tego jest data ostatniej miesiączki a później usg :)
 
Piękna beta! I tak jak dziewczyny pisały teraz tylko do lekarza i on na podstawie usg powie, który to tydzień 🙂
 
Mnie zastanawia tylko jedno. Beta jest wręcz bardzo duża, więc obstawiam, że to jakiś 7-8 tydzień. Tylko kto w tym tygodniu robi jeszcze betę?
 
reklama
Napewno ciąża tak jak piszą wyżej . Ja w 5 tyg miałam 800 . Więc też obstawiam że to już może być u ciebie 7-8 tydz . Teraz pozostaje umówić do ginekologa i zobaczyć jak maluch się rozwija .
 
Do góry