reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Beta HCG

Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
Nie rób w innym laboratorium, serio. Przy takich niewielkich wartościach bety różnica może być duża. Mówię z doświadczenia, ja zrobilam w winnym i wyszedł mi za mały przyrost właśnie na tak wczesnym etapie, brakowało doslownie chyba 7 jednostek, żeby przyrost był w normie. I do dziś nie wiem, czy przyrost faktycznie był wtedy za niskim czy to "wina" innego laboratorium. Bo w pierwszym labie wszystkie przyrosty i wczesniejsze i kolejne były w normie. Możesz zafundować sobie mega stres, a po co. Wiem, że ciężko się czeka tyle godzin, ale zrobiłabym mimo wszystko w tym samym.
 
Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
Albo zrób w tym samym albo nie rób wcale...
Każde laboratorium ma inne odczynniki i trochę inne normy.
Nie porównuje się wyników z dwóch różnych labów.
 
Również uważam, że mogłaś wyłapać naprawdę mega wczesna ciążę. Czegoś takiego to chyba jeszcze nie widziałam tu na forum. 😁 Powtórz koniecznie np za 48h i zobacz, jaki będzie wynik. Trzymam mocno kciuki!
Ja wyłapałam wcześnie ciążę. Miałam 4 ;) a dwa dni później 19/28 nie pamiętam już 😅
 
reklama
Do góry