reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety hcg.

Takich historii mi trzeba 😊
Byłam na becie po 48h,o 16 wizyta więc myślę coś więcej sie dowiem
No u mnie synek już na świecie jakiś czas, ale było trochę nerwów, a lekarz kartę ciąży założył mi dopiero na 4 wizycie ;)
Jeśli chodzi o puste pęcherzyki to podobno najważniejszy jest wymiar, z tego co pamiętam jeśli jest około 2 cm i nic nie widać to może się okazać, że zarodka brak :(
Życzę i trzymam kciuki żeby o 16 okazało się, że jest i serduszko też ładnie pika
 
reklama
No u mnie synek już na świecie jakiś czas, ale było trochę nerwów, a lekarz kartę ciąży założył mi dopiero na 4 wizycie ;)
Jeśli chodzi o puste pęcherzyki to podobno najważniejszy jest wymiar, z tego co pamiętam jeśli jest około 2 cm i nic nie widać to może się okazać, że zarodka brak :(
Życzę i trzymam kciuki żeby o 16 okazało się, że jest i serduszko też ładnie pika
No ona go nawet nie zmierzyła także...Mam nadzieję,że zarodka tez po postu nawet nie dostrzegła
 
No ona go nawet nie zmierzyła także...Mam nadzieję,że zarodka tez po postu nawet nie dostrzegła
Tak teraz sprawdziłam sobie bo mnie na wspominki wzięło to u mnie było 6+2 z om a nie 5+4., ale dla rozwoju sytuacji to nie ma znaczenia aż tak, ale już koryguje żeby nie było ;)
 
Tutaj wynik bety
Zaraz lecę na usg
 

Załączniki

  • SmartSelect_20210701-145705_Chrome.jpg
    SmartSelect_20210701-145705_Chrome.jpg
    65,5 KB · Wyświetleń: 114
reklama
reklama
Do góry