reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wynik BHCG

Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
9
Witam,zrobilam dziś BHCG wynik wyszedł 108,20 mIU/ml proszę powiedzieć czy wynik jest pozytywny
i który to tydzień ciazy
 
reklama
Rozwiązanie
Jestem dzień przed miesiączką, ale straciłam nadzieję. Dzisiaj test wyszedł negatywny, a wczoraj wieczorem miałam lekko różowe pasma śluzu, takie dwie niteczki - to na bank zapowiedz okresu :( Trudno, będziemy działać dalej :) Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Kochajcie sie ile sił :)
Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
9
To oznacza ciążę, co masz na myśli pisząc krwawienie ? Żywa krew ??? Jednorazowa?? Czy ciągle krwawisz ??? Który masz dzień cyklu ?
Miesięczkę mam nieregulaną, jeżeli chodzi o krwawienia to od dziś rana nie jest to jak miesiączka tylko jak plamienia które są na papierze może dlatego że byłam wczoraj u ginekologa i naruszył
 
reklama
reklama
Do góry