reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik hcg

reklama
Czyli z tego co napisałaś wynika, że za wcześnie się cieszyłem. Musimy jeszcze trochę poczekac
Ja jestem teraz po iui 8dni i po zastrzyku owitrell
Lekarz zabronil wykonywać wcześniej betę i testy bo mogą wychodzić pozytywne mylnie.
Mam pozwolenie dopiero 14d po więc u mnie wypada piątek 9 sierpnia.
Więc radzę odczekać jeszcze kilka dni i wtedy powtórzyć wynik.
Nie twierdzę że Twój wynik nie jest ciąża ale lepiej poczekać niż później płakać że było i nie ma
 
Zastrzyk ovitrelle utrzymuje się do 14 dni, także po 5 dniach to na 90% zastrzyk. Oczywiście nie mówię, ze nie ciąża, ale mi zawsze lekarz po zastrzyku kazał czekać 14 dni i robić betę.
 
reklama
Dokładnie to wynik przez zastrzyk. Często korzystałam z tego zastrzyku i do 14 dni utrzymuje się we krwi
 
Do góry