reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik testu ciążowego - co sądzicie ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
7
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu po cichu śledzę wasze wpisy. Postanowiłam założyć profil i trochę z wami poplotkować :)
wiek 31, od pół roku starania o pierwsze dziecko. Co miesiąć robie testy z nadzieję, że tym razem się udało. Zawsze biało..
dzisiaj pierwszy raz dostrzegłam cień cienia. Załączam zdjęcie co o tym sądzicie?
jest to co prawda 7 dpo, ale w sobotę miałam dziwne bóle i lekko zabarwiony papier na różowy. Czuj się ogólnie dziwnie, jest mi niedobrze. Dlatego też intuicja podpowiedziała mi żeby wykonać test.
image0.jpeg
 
reklama
Dziękuje za odpowiedzi :) macie rację, że za wcześnie. Ale kurczę, ja naprawdę widzę tam lekki cień :) zdjęcia, aż tak tego nie oddają.
 
A ja widzę ten lekki cień. Z pierwszej ciąży też tak miałam bo robiłam test jakoś 6-7 dpo;) powtórz jutro albo za kilka dni 😍😘🥰
 
Dziękuje za odpowiedzi :) macie rację, że za wcześnie. Ale kurczę, ja naprawdę widzę tam lekki cień :) zdjęcia, aż tak tego nie oddają.
Ja tez widzę jakiś cień, ale poczekaj jeszcze kilka dni a najlepiej do terminu @ i zrób ponownie albo idź na betę, wtedy wszystko będzie jasne. Rozumiem że owulacji nie miałaś potwierdzonej na monitoringu?
 
reklama
Miałam potwierdzoną na monitoringu :) dokładnie tydzień temu w poniedziałek.
Już tak poznałam swój organizm, że dokładnie wiem kiedy mam owulacji. U mnie akurat jest to dość widoczny i wyczuwalny jednorazowo śluz.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry