reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik testu ciążowego - co sądzicie ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny a jeśli owulacja wychodzi np 1 to kiedy najlepiej odbyć stosunek rano ? Wieczorem ?
 
reklama
A jeszcze mnie ciekawi bo 11sierpnia miałam okres, 2 września test pokazał 2 kreski, 3dni później trafiłam do szpitala z okropnymi bólami podbrzuszem i skurczami... Wtedy na USG nie było widać nic a beta i testy wskazywały ciążę... Lekarz stwierdził że ten ból był spowodowany właśnie zagnieżdżanie się w macicy. To jest możliwy wynik pozytywny zanim dojdzie do zagniezdzenia?
Nie. Beta pojawia się po zagnieżdżeniu.
Dziewczyny a jeśli owulacja wychodzi np 1 to kiedy najlepiej odbyć stosunek rano ? Wieczorem ?
Nie ma to znaczenia.
 
Czy do tego zagnieżdżenia finalnie doszło?
Generalnie hormon betahcg zaczyna byc produkowany już podczas próby zagnieżdżenia, ale ono samo też trwa natomiast co ma w głowie lekarz, ktory nie mając absolutnie żadnej możliwości potwierdzenia implantacji mówi kobiecie, ze odczuwa ona ból bo trwa zagnieżdżenie [emoji2356]
A jeszcze mnie ciekawi bo 11sierpnia miałam okres, 2 września test pokazał 2 kreski, 3dni później trafiłam do szpitala z okropnymi bólami podbrzuszem i skurczami... Wtedy na USG nie było widać nic a beta i testy wskazywały ciążę... Lekarz stwierdził że ten ból był spowodowany właśnie zagnieżdżanie się w macicy. To jest możliwy wynik pozytywny zanim dojdzie do zagniezdzenia?
 
Czy do tego zagnieżdżenia finalnie doszło?
Generalnie hormon betahcg zaczyna byc produkowany już podczas próby zagnieżdżenia, ale ono samo też trwa natomiast co ma w głowie lekarz, ktory nie mając absolutnie żadnej możliwości potwierdzenia zagnieżdżenia mówi kobiecie, ze odczuwa ona ból bo trwa zagnieżdżenie [emoji2356]
Tak z tego zagniezdzenia właśnie mam zaraz 6 letniego syna;) zostałam wypisana ze szpitala z rosnącą beta i brakiem potwierdzenia w USG. Ból brzucha minął po od 5 dniach a na nast wizycie miałam potwierdzenie na USG;)
 
Tak z tego zagniezdzenia właśnie mam zaraz 6 letniego syna;) zostałam wypisana ze szpitala z rosnącą beta i brakiem potwierdzenia w USG. Ból brzucha minął po od 5 dniach a na nast wizycie miałam potwierdzenie na USG;)
Prawda taka ze nie mając potwierdzenia na USG lekarz nie ma pewności wcale a coś powiedzieć trzeba to powiedział mi już po fakcie bo najpierw podejrzewano ciążę pozamaciczna
 
Chyba mówimy o dwóch różnych rzeczach.
Żeby lekarz zobaczył coś na usg beta musi wynosić około 1000. Na odpowiednio czułym teście zobaczysz drugą kreskę nawet przy poziomie 10mlu. Zatem można stwierdzić po wyniku bety że w ciazy jesteś, ale nijak się to ma do stwierdzenia lekarza, ze jest ból bo jest implantacja.
Jak robiłaś bete i jej poziom był juz jakiś rozsądny 100/200/500 to juz bylo po implantacji
To u mnie chyba się to nie potwierdziło [emoji23][emoji6]
 
reklama
Myślę, że trafnie określiłaś to w swoim komentarzu. Coś musiał powiedzieć, to powiedział 🙂
😂😉 teraz to ja już nawet nie wiem czemu w tym szpitalu się znalazłam w takim razie i co powodowało ten okropny ból... A znasz może jakie# naukowe dowody żeby potwierdzić Twoja wersję? Chętnie się doucze;) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry