reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik testu ciążowego - co sądzicie ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu po cichu śledzę wasze wpisy. Postanowiłam założyć profil i trochę z wami poplotkować :)
wiek 31, od pół roku starania o pierwsze dziecko. Co miesiąć robie testy z nadzieję, że tym razem się udało. Zawsze biało..
dzisiaj pierwszy raz dostrzegłam cień cienia. Załączam zdjęcie co o tym sądzicie?
jest to co prawda 7 dpo, ale w sobotę miałam dziwne bóle i lekko zabarwiony papier na różowy. Czuj się ogólnie dziwnie, jest mi niedobrze. Dlatego też intuicja podpowiedziała mi żeby wykonać test. Zobacz załącznik 1243622
Ja też nic nie widzę.

7 dni po owulacji to za wcześnie na objawy ciąży. Powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Miałam potwierdzoną na monitoringu :) dokładnie tydzień temu w poniedziałek.
Już tak poznałam swój organizm, że dokładnie wiem kiedy mam owulacji. U mnie akurat jest to dość widoczny i wyczuwalny jednorazowo śluz.
Trzymam kciuki :) Daj znać.
 
A jak się potwierdza owulację na monitoringu? Ja byłam u gin 24 lutego i powiedziała że jest ładny duży pęcherzyk żeby działać... Czy to jest potwierdzenie czy jakieś inne badania się robi? Jestem zielona w tym temacie :) będę wdzięczna za odpowiedz
 
Do zagnieżdżenia dochodzi pomiędzy 6 a 12 dpo. Po około 48 h od zagnieżdżenia zaczyna byc wykrywany hormon betahcg, a jaki sposób ma wyjść test 7 dpo? [emoji2356]
Ja w pierwszej ciąży robiłam test w 22dc i wyszedł pozytywny cykle mam od 30dniowe. To nie wiem jak to u mnie mozliwe
 
reklama
A jeszcze mnie ciekawi bo 11sierpnia miałam okres, 2 września test pokazał 2 kreski, 3dni później trafiłam do szpitala z okropnymi bólami podbrzuszem i skurczami... Wtedy na USG nie było widać nic a beta i testy wskazywały ciążę... Lekarz stwierdził że ten ból był spowodowany właśnie zagnieżdżanie się w macicy. To jest możliwy wynik pozytywny zanim dojdzie do zagniezdzenia?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry