reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
10
Hej. Dziewczyny dostałam skierowanie na badania od nowego gin po ciążach biochemicznych i mam taki wynik , czy to może znaczyć że coś zaczyna się dziać? Jestem w 21 dniu cyklu , HCG nie robiłam bo uważam że za wcześnie. Wizytę mam w piątek ale gdzie to tyle czekać do końca tygodnia 😅
IMG_20210511_184642.jpg
 
reklama
Hej. Dziewczyny dostałam skierowanie na badania od nowego gin po ciążach biochemicznych i mam taki wynik , czy to może znaczyć że coś zaczyna się dziać? Jestem w 21 dniu cyklu , HCG nie robiłam bo uważam że za wcześnie. Wizytę mam w piątek ale gdzie to tyle czekać do końca tygodnia 😅Zobacz załącznik 1270119
Taki wynik znaczy że prawdopodobnie była owulacja. Prog trochę ponad normę często się zdarza
 
Ale progesteron nie oznacza ciąży, tylko potwierdza owulację. Ciążę potwierdza HCG. Ile jesteś po owulacji? Jeżeli ok 12-14 dni to zrób test lub betę z krwi.
 
Do góry