reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

no to na Twoim miejscu Iwonko, byłabym wściekła
przecież wypadałoby zobaczyć na początku czy dzieciaczek zagnieździł się w dobrym miejscu
dziwna ta twoja lekarka
zgadzam sie,ale ta lekarka akurat nie ma u siebie w gabinecie usg,dlatego szukłama drugiego lekarza ,który go ma,jest ich u nas sporo tylko,żeby sie do takiego dostać to trzeba byc strasznie cierpliwym,a ja juz tracę cierpliwość
mąż sie dodzwonił i udało sie na jutro,tylko niewiem czy mi zrobi bo to z lekarzami jest różnie
 
reklama
no powinna zrobić koniecznie skoro jeszcze nie miałaś...
ja mam pojutrze to genetyczne, stresik powoli nadchodzi....wiecie - pewnie bym się stresowała częściej i dłużej ale mam na głowie pracę, małego bardzo absorbującego sobą smyka i jeszcze ciągle szpital w domu że naprawdę nie mam już tyle czasu i siły na myślenie o tym wszystkim co za pierwszym razem...no ale w czwartek na pewno będzie duuży stres!!!
 
Piwonia dziwna ta twoja lekarka. Ja bym tak długo nie wytrzymała.

Dziś byłam u lekarki. Wyniki super. Myślałam, że w moczu coś wyjdzie, bo często chodzę, ale są ok. Znów widziałam Kruszynkę, ale się ruszała, a jaka już duża prawie 7 cm.

Mój torbiel zmniejszył się tylko o 4mm, ale lekarka mówi, że nie ma zagrożenia dla dzieciątka, ale wolałabym żeby już zniknął :angry:.
 
Hej! Ja dzis miałam USG i wszystko ok :-D kamień z serca - baardzo sie denerwowałam... Bąbel ma 7 cm i termin porodu pokrywa się z tym z miesiączki. I jakos tak mi się wydaje, że to dziewczynka ale lekarz nic nie mówił:baffled:
 
No mi lekarz powiedział, ale od razu uprzedził, że się nie zarzeka i 100% da nam w późniejszym czasie. Idę do niego dopiero za 2 mc na 3D\4D. A jestem taka niecierpliwa. Już bym chciała wiedzieć, a tu muszę czekać.
 
No niestety mam tylko nadzieję, że się nie pomylą. Moja koleżanka miała mieć Oskara tak jej mówili przez całą ciąże, a ma śliczną córeczkę Nicole :-). Jej mąż nie mógł uwierzyć. Stwierdził, że dziecko podmienili :-D.
 
A ja dziś miałam wizyte położnej. Pobrała mi strasznie dużo krwi :-) i właściwie nic nowego się nie dowiedziałam :-(. Na wyniki badań trzeba troszkę poczekać a ja bym wolała od razu wiedzieć czy wszystko ok.
 
My po sobotniej wizycie zadowoleni :-) Usg pokazalo nam slicznie rozwijajaca sie dzidziulke - ma juz 6,3 cm :-) przeziernosc karkowa oraz wszelkie inny parametry tez wyszly super...
Tego samego dnia podeszlam do I etapu testu PAAPA, nastepny za 2 tyg... Troche sie denerwuje-Dziewczyny trzymajcie kciuki za dobre wyniki ! Musza byc dobre, nie ma innej opcji :-)
 
reklama
Do góry