reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
moje wyniki Papp-a też są dobre i za 2tyg olejny test i też będzie dobry, o!

megaczka to do Ciebie położna przychodzi po krew?
 
my dziś po usg - wszystko z maluchem ok, postaram się wam wiecej napisac jutro bo dzis wyladowałam jeszcze u lekarza z żołądkiem taki miałąm atak i padam na pyszczek, dobranoc!!!
 
hej kobietki:)jak tam dzionek Wam mija?u nas piękna pogoda!słonko świeci:)

wróciłam przed chwilka z laboratorium,wampriry :):):) aż z dwóch rąk mi krew pobierali,wyniki w poniedziałek,zaraz biegnę się pluskać bo o 16ej kolejne badanka dzis mam,czeka mnie chyba ta przezierność,tak mi się wydaje,bo dokładnie nie da się przetłumaczyć tego co nabazgrał lekarz:)

trzymajcie za mnie kciuki,bo ja sie strasznie denerwuję,mam nadzieję że wszystko ok z dzidzią!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzięki dziewczyny,staram sie nie denerwowac ale jakos mi nie wychodzi,weszłam na forum by sie troche odprężyć i poklikac o głupotach:)ale biegunka od rana,bo pobierania krwi też nie lubie,spotkanie mialam na 10.30 więc taka byłam głodna ze myślałam że umrę:)a nie mogłam jeść bo badania na czczo robione!
 
Do góry