reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań mamuś

Jaaga, ale przynajmniej jestes juz na milion procent pewna zes zdrowa jak rydz ;D

A ja bylam dzisiaj u ginek. i powiedziala mi, ze moge urodzic na dniach, ale tez za tydzien. Brzuch nisko (wisi mi normalnie jak jakis wor), czop naruszony. Tetno dziecka w najlepszym porzadku (138,142,139 itd.) - lozysko wydolne. Moje cisnienie 120/80 - cala ciaze podobne. Waga - 65kg (8 kg na plusie) Pozostaje mi teraz tylko czekac.
Gadalam jeszcze z przyjaciolka, ktora jest teraz w Londynie, a ktorej ojciec jest wspolwlascicielem kliniki (onkolog), wiec mam nadzieje, ze tam nie zgine ;)

buzki
 
reklama
No to Sandra wszystko w najlepszym porządku mozesz juz rodzic...jak jak narazie ani zadnego czopa nie widze, brzuch tez jakos wysoko..pozatym biore jeszcze ten antybiotyk do piątku wiec do 16 wolałabym nie rodzic ..16 mam wizyte to wtedy sie okaze jaka sytuacja..jak narazie czuje sie dobrze i objawow zadnych nie mam ..pozdrawiam
 
Ja mam nadzieje, ze tydzien jeszcze wytrzymam, bo 16-go mam KTG w klinice i jakby sie skurcze pojawily to juz tam zostane - wiec wolalabym taka opcje, a nie niespodzianke np. w postaci zalanego lozka ;D
 
dziewczyny ja widze,że juz prawie wam wszystkim ten czop wypadł (bądź przynajmniej zaczął). Kurcze to ja juz zaczynam sie troszke martwić,że u mnie nic i nic... jutro mam KTG wiec zobacze co połozna powie, byle tylko nie przechodzić...
 
Ewuniu!!! zobacz na mój suwaczek , tylko dzien po tobie terminie a tu nic!!!! nawet małego skurczuku a juz o czopie to pomarzyc tylko mogę!!! i co ty na to???
 
oj mada, to faktycznie :( juz nic nie mówię... ale z dnia na dzień coraz bardziej mnie stresuje to wyczekiwanie... chyba z reszta nam wszystkim sie to udziela :( :(
 
Ja to sobie tak zaplanowałam i jakby wyszło to CUD MIÓD ;D
jutro mam usg w szpitalu żeby Amelie zważyć dokładnie i tak sobie mysle że gdyby w czasie badania wody odeszły to by było cudnie ;D bo odrazu bym była w szpitalu, mój lekarz akurat na dyżurze, k. tylko by sie wrócił po torbe, pare skurczów zanim K. by nie wrócił z torbą no i Amelia na świecie ;D
nie zły plan no nie??? ;D
ale pewnie znając życie i moje głupie szczęście to mnie wody zaleja w najmniej dogodnym momencie ::)
a czopa to strace w supermarkecie ;)
 
hmmm... mada ty to masz plana ;D ;D i wiesz co ja tez mam jutro KTG i moja ginka tez na dyżurze- więc tez sobie tak pomyślałam... cholercia to by było dobre... mada no to ja w takim razie zycze nam powodzonka ; ;D
 
reklama
Ewa tyle że realizacja planu zależy jedynie od naszych gwiazdeczek, więc trzeba z nimi dzisiaj konkretnie pogadać ;) z moją księżniczką K. rozmawia juz na ten temat od tygodnia ale mała to niezły uparciuch wiec matka chyba musi z nia pogadac -jak kobieta z kobietą ;D ;)
 
Do góry