reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań

Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
7
Zrobilam Wyniki beta hcg w środę wyniosła 231.1 progesteron 21.09
Dziś ( po 48h) będą wyniosła 527.1
A progesteron 18.57

Co myśleć o tym? Czy wszystko okej ? To moja pierwsza ciąża 🙈
 
reklama
Mi sie wydaje (niech mnie ktos poprawi, jesli zle mowie), ze to nie jest jakis drastyczny spadek a lekkie wahanie. Dodatkowo progesteron jest uwalniany skokowo, wiec mozesz nigdy nie trafic na dwie takie same wartosci.
 
Mi sie wydaje (niech mnie ktos poprawi, jesli zle mowie), ze to nie jest jakis drastyczny spadek a lekkie wahanie. Dodatkowo progesteron jest uwalniany skokowo, wiec mozesz nigdy nie trafic na dwie takie same wartosci.
No nie jest taki drastyczny , jutro mam wizytę wiec się dowiem :) na dana chwile , nie czuje się jakoś mega zle , jest okej , pobolewa czasem podbrzusze , ale nie mocno.
Zainteresowało mnie to , ze po 48h on spadł a to moja pierwsza ciąża i tak się obawiam 🙈
 
Do góry