reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta HCG

reklama
5-6 tydzień, za tydzień umów się do ginekologa, powinnaś juz zobaczyć swojego maluszka ;) gratki :)
ale jak to możliwe że byłam na usg narządów rodnych 16.08 i nic nie było wiadomo i stwierdzenie że mam zespól policystycznych jajników bo liczne pęcherzyki ;/
 
Dokładnie tak jak mówi @sunrisea mogło jeszcze nie być widać nic. A beta to indywidualna sprawa, teoretycznie wychodzi że 5-6 tydzień, ale niektórym kobietom rośnie trochę szybciej, innym wolniej, jest to bardzo indywidualna sprawa. W każdym razie ciąża jest na pewno, umawiaj się do ginekologa ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja się zastanawiam czy nie mam bliźniaków. Cykl wypadałby mi 30 dniowy. Okres miałam dostać 26.08. Beta hcg u mnie wygląda tak:

23.08 - 190,760 trzy dni przed spodziewana miesiaczka
27.08 - 1310, 47 dzień po spodziewanej miesiączce
29.08 - 2762,34 trzy dni po spodziewanej miesiączce.

Powiedzcie co myślicie o tych wynikach.
 
Witajcie, ja się zastanawiam czy nie mam bliźniaków. Cykl wypadałby mi 30 dniowy. Okres miałam dostać 26.08. Beta hcg u mnie wygląda tak:

23.08 - 190,760 trzy dni przed spodziewana miesiaczka
27.08 - 1310, 47 dzień po spodziewanej miesiączce
29.08 - 2762,34 trzy dni po spodziewanej miesiączce.

Powiedzcie co myślicie o tych wynikach.
Przyrost ladny, taki jak sie nalezy, po 48 godz sie podwoiła, wiec wszystko w normie :)
 
reklama
No właśnie! Pierwszy przyrost wyszedł mi według kalkulatora 162 % a potem 106%. Z tym że, mnie zastanawia taka wysoka wartość jak na 4 tydzień. Zresztą lekarka też widać była zaskoczona. Ale dopiero wizytę mam na 26, chyba zwariuje... Cały czas w głowie mam myśl o tych blizniakach, ale pewnie to moja wyobraźnia.
 
Do góry