• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki bety

Havana1995

Fanka BB :)
Czy mógłby ktoś pomóc odczytać wynik nic nie rozumiem
 

Załączniki

  • IMG_20230927_143824.jpg
    IMG_20230927_143824.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 350
reklama
A ten przedział 1-10 tydzień ? napisane że od 202 się zaczyna... Zawsze robiłam w alabie i było to jaśniejsze do odczytania... A czy dwa dni po terminie miesiączki to dobry wynik ?

Beta informuje o ciąży. Powyżej 5 jest ciąża. Nie sugeruj się tygodniami to określą ostatnia miesiączka lub USG jeżeli cykle są nieregularne.

Wynik na 14dpo jest dobry. Możesz zrobić przyrost po 48h jeżeli będzie min. 66% to dobrze rokuje. Potem już USG jest wiążące
 
Beta informuje o ciąży. Powyżej 5 jest ciąża. Nie sugeruj się tygodniami to określą ostatnia miesiączka lub USG jeżeli cykle są nieregularne.

Wynik na 14dpo jest dobry. Możesz zrobić przyrost po 48h jeżeli będzie min. 66% to dobrze rokuje. Potem już USG jest wiążące
Potwierdzam . Na bank ciaza . Teraz tylko umówić się do ginekologa .najlepiej za jakieś 2 - 3 tyg . I w między czasie zrobic jeszcze raz betę czy wzrasta.
Dostałam duphaston 3 razy dziennie i raz dziennie acard ze względu na poprzednie ciążę biochemiczne acard brać wieczorem? Czy mogę wziąć jednocześnie i duphaston i acard czy robić przerwę między tabletkami?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry