reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Wyniki nasienia

Monika11987

Zaciekawiona BB
Hej dziewczyny odebraliśmy wyniki nasienia, chyba nie wygląda to za dobrze? Czy ktoś może pomóc zinterpretować?

Załączniki

• IMG_20220407_183622.jpg
    IMG_20220407_183622.jpg
    211,7 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama

Serduszkowelove

Fanka BB :)
Nie do końca dobrze, granica morfologii plus słaby ruch postepowy, na szczęście to można naprawić, ja bym pokusiła się jeszcze o fragmentację dna plemnikow I o test wiązania z hialuronianem , pozdrawiam :)

Monika11987

Zaciekawiona BB
Przede wszystkim plemniki są leniwe ( być może mało ruchu lub papierosy, piwo ??) i brakuje w diecie minerałów , proponuję fertilman mój mąż poprawił sobie pieknie morfologie, miał 5% potem 25% , stres bardzo ważny czynnik jaki charakter pracy ma Twój partner?
Uprawia sport, prace ma fizyczną, alkoholu nie pije. I raczej bardzo zdrowo się odzywia. Ale też dużo pali. Dziękuję bardzo za odpowiedz.

Ostatnia edycja:

Serduszkowelove

Fanka BB :)
Ogolnie powiem tak, najlepiej zrobić kochana fragmentację i tam wyjdzie wszystko trochę kosztuje ale będziesz miała czarno na białym!!! Ważne jak długo staracie się o dzieciątko? I co was skłoniło do zrobienia wyników nasienia , buziaki

reklama

Monika11987

Zaciekawiona BB
Ogolnie powiem tak, najlepiej zrobić kochana fragmentację i tam wyjdzie wszystko trochę kosztuje ale będziesz miała czarno na białym!!! Ważne jak długo staracie się o dzieciątko? I co was skłoniło do zrobienia wyników nasienia , buziaki
Staramy się ok roku a tak naprawdę myślę że 6 miesięcy. Ja robię różne badania pod tym kątem, ostatnio tarczyce wyszła w górnej ale w normie i tak dostałam tabletki żeby zbić do 2. Teraz chce zrobic prolaktyne. Tak sprawdzamy na spokojnie.

Ostatnia edycja:
Do góry