reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypłukanie luteiny - plamienia

Mrrrozik

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2023
Postów
119
Czesc,
Wczoraj bylam na basenie i jak wyszlam to na kostiumie zauwazylam ze wyplukala sie cala luteina. Nie wiedzialam co mam zrobic stwierdzilam na na luzie wezme wieczorna dawkę.
Dzisiaj rano przy wkladaniu kolejnej dawki zauwazylam brazowe plamienie.
Czy któraś tak miala jak pominela dawke?
Nie wiem czy czekac na spokojnie az sie wchlonie nowa dawka czy szukac tutaj lekarza (nie ma mnie aktualnie w kraju).
 
reklama
Czesc,
Wczoraj bylam na basenie i jak wyszlam to na kostiumie zauwazylam ze wyplukala sie cala luteina. Nie wiedzialam co mam zrobic stwierdzilam na na luzie wezme wieczorna dawkę.
Dzisiaj rano przy wkladaniu kolejnej dawki zauwazylam brazowe plamienie.
Czy któraś tak miala jak pominela dawke?
Nie wiem czy czekac na spokojnie az sie wchlonie nowa dawka czy szukac tutaj lekarza (nie ma mnie aktualnie w kraju).
A aplikujesz za pomocą palca czy dołączonego aplikatora?
 
Ogolnie kazde plamienie powinno sie skonsultowac z ginekologiem. Choc tez aplikator moze podrazniac, i tak przekrwiona juz w ciazy, sluzowke pochwy. Zacznij moze palcem aplikowac? Wieksze wyczucie.
 
reklama
Mi ginekolog tez mowila zeby nie uzywac załączonego apikatora tylko zakladac pacem plus wiadomo wczesniej dobrze trzeba umyc rece.
 
Do góry